Coldplay prodává lístky za dolar

6. 8. 2009
Ekonomická krize se už dotýká i známých hudebníků. Její poslední obětí se stala britská rocková kapela Coldplay. Lístky na koncerty se prodávají online za pouhý jeden dolar, tedy asi za osmnáct korun.

Kapela, která nazpívala hit Yellow, je už od května letošního roku na turné po Spojených státech a příští měsíc se vrací do Velké Británie. Její vystoupení obvykle přiláká na velké stadiony okolo padesáti tisíc fanoušků.

Ceny lístků na koncerty Coldplay se většinou pohybují mezi třiceti (540 Kč) a devadesáti (1620 Kč) dolary. Jenže řada návštěvníků jejích koncertů shání lístky v internetových aukcích a na stránkách zaměřených na vyměňování lístků, aby v době ekonomické krize lístky koupili co nejvýhodněji. Nová čísla odhalují, že na koncerty skupiny se lístky prodávají i za jeden dolar (18 Kč), jak uvedl britský deník The Sun.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Měli byste trochu pohnout kostrou. Evidentně je třeba se posunout dál v profesních záležitostech. Měli byste na tomto poli projevit větší úsilí. Věřte, že k tomu máte skvělý potenciál.…

Nejčtenější články

Články odjinud