Courtney Love se děsí: Dcera možná skončí jako její otec Kurt Cobain

11. 8. 2010
Courtney Love se děsí: Dcera možná skončí jako její otec Kurt Cobain
Herečka a zpěvačka Courtney Love se děsí toho, že její dcera Frances Bean zemře na předávkování drogami. Sama byla na tvrdých drogách několikrát těžce závislá, vždycky ale prý odhadla hranici.

To její bývalý manžel a otec její dcery Curt Kobain takové štěstí neměl. Svět opustil v dubnu 1994 po předávkování. Bylo mu sedmadvacet let.

Frances Bean má teprve sedmnáct, ale také obrovské množství peněz, za které si může dovolit pořídit neúměrné množství drog. Frances už nežije s matkou a je výlučnou dědičkou po otci Kurtu Cobainovi.

Zatím dostává od právníka měsíční rentu, v osmnácti si pak bude moct s majetkem nakládat dle vlastního uvážení.

„Bude jí osmnáct 15. srpna. Díky Bohu, protože pak všechno to dohadování skončí. Žije v domě sama. Ale když sedmnáctiletá holka dostává měsíčně čtyřicet tisíc dolarů (asi 750 tisíc korun), je to podle mého názoru šíleně moc. Žije se svou chůvou, babička Wendy a teta Kim, Kurtova matka a sestra, bydlí o dva vchody dál. Ale nikdo ji netestuje na drogy.

Pro normálního člověka je to moc peněz. Tolik peněz ji může zabít, pokud bere drogy, dost peněz na to, aby zemřela ve dvaadvaceti,“ zlobila se Courtney, jíž dceru z opatrovnictví vzal soud a navíc jí zakázal přístup k ní i telefonický kontakt s ní.

Frances Bean na rozdíl od matky netouží po slávě a divokém životním stylu. „Frances je tak nádherná, ale nechce být slavná. Měla dostat roli Belly v Twilight sáze, pak jí Tim Burton nabídl roli v Alence v Říši divů. Ale ona chce studovat, umí dobře dělat komiksové romány. Frances bude v pohodě, bude to v pohodě,“ povídala Courtney při interview pro magazín You.

ČTĚTE TAKÉ:
Nemůžu z toho spát, je to nechutné, komentuje útoky bulváru Lucie Bílá


STAŇTE SE FANOUŠKEM DAMA.CZ NA FACEBOOKU

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Do pracovního procesu jste se zapojili jedna báseň a nemáte pochybnosti o nějakých podrazech. Jenže to není tak docela jisté, protože některým z kolegům nesedíte a závidí vám. Berte to s…

Nejčtenější články

Doporučujeme