Demi Moore

Demi Moore

Demi Moore
Sharon Stone
Sharon Stone
Halle Berry
15
Fotogalerie

Crawford, Hurley, Berry: Je jim 50+ a vypadají skvěle! Jak na to?

Některé hvězdné krásky jako by měly stroj času, který zastavil jejich stárnutí. Jak to sexy a krásné ženy jako herečka Julia Roberts, modelka Cindy Crawford nebo zpěvačka Jennifer Lopez dělají, že i s přibývajícím věkem vypadají fantastiky?

Demi Moore (55)

Americké herečce sice mladistvý vzhled kolouška Ashtona Kutchera neudržel, ale náhradu si našla poměrně brzo. Demi vypadá minimálně o deset let mladší především díky dlouhým černým vlasům, které nezměnila od začátku své kariéry. Také se pyšní velmi štíhlou postavou a originálním módním vkusem.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Pokračování 2 / 8

Sharon Stone (60)

Tehdejší americká bohyně si získala přízeň především mužů díky roli ve filmu Základní instinkt. V té době nebyl na světě muž, který by ji nemiloval. Sharon je známá experimentováním, protože žila chvíli bisexuální život, poté se vdala, rozvedla a nakonec adoptovala 3 syny a jednu starou ženu. Herečka otevřeně přiznává, že se za své vrásky nestydí. Naopak, je na ně pyšná.

Pokračování 3 / 8

Halle Berry (51)

Halle Berry patří stále mezi hrstku nejkrásnějších žen světa a překročení padesátky jí na oblíbenosti neubralo. Naopak, zraje do krásy. Čokoládová herečka za svou hereckou kariéru získala Zlatý Globus i cenu Emmy a za výkon ve filmu Ples příšer dokonce Oscara za nejlepší herecký výkon. Její krása jí pomohla získat také roli Bond Girl v bondovce Dnes neumírej. A jaký je její recept na svěží krásu? Halle si oblíbila ovocné i zeleninové smoothie, kterými často nahrazuje hlavní chody.

Pokračování 4 / 8

Cindy Crawford (52)

Krásné Cindy Crawford začal ležet svět u nohou na přelomu 80. a 90. let, kdy patřila mezi nejvyhledávanější topmodelky světa. Uplynulo pětatřicet let a zub času se na jejím vzhledu nepodepsal. Stále je majitelkou nádherného obličeje a skvělé postavy, což jí pořád zaručuje zakázky v modelingu, kde už je aktivní i její dcera Kaia, která zdědila krásu po své matce. Dokonalý vzhled topmodelky ale není zadarmo. Jak sama přiznává, od dvaceti let pravidelně cvičí, dopřává si dostatek spánku a nekouří.

Pokračování 5 / 8

Nicole Kidman (50)

Zrzavé vlasy, pomněnkové oči a alabastrová pleť zajišťují půvabné herečce Nicole Kidman, že stále vypadá jako porcelánová panenka. Je o ní známo, že se vyhýbá slunečním paprskům jako čert kříži, což jí zajišťuje pokožku bez vrásek i po padesátce. Dalším důvodem bude jistě i spokojený život vedle dlouholetého partnera muzikanta Keitha Urbana.

Pokračování 6 / 8

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez dokázala z toho, co jiné ženy skrývají a stydí se za to, vytvořit svou přednost a získat obdiv tisíců mužů. Další tisíce žen už roky touží mít zadeček stejný jako ona, ačkoliv rozhodně nepatří do kategorie pozadí, jakým se pyšní modelky. Přesto nikdo o temperamentní zpěvačce nemůže říct, že by byla oplácaná. Na těle jí i po padesátce hraje každý sval, za což vděčí zejména tomu, že nikdy nevynechá trénink, i když musí jít cvičit až v noci. Podle jejích slov je ale důležité hlavně mít se ráda, sebevědomí, které z vás pak bude vyzařovat, udělá své.

Pokračování 7 / 8

Julia Roberts (50)

Od natáčení romantické komedie Pretty Woman, která proslavila Julii Roberts, uplynulo už téměř třicet let, štíhlá zrzka se ale zdá čím dál krásnější. Její obrovský úsměv, laní oči i kudrnatá hříva okouzlují svět natolik, že byla již pětkrát vyhlášená magazínem People nejkrásnější ženou planety. A recept na krásu dlouhonohé herečky? Jí hlavně biopotraviny, vyhýbá se bílé mouce, denně vypije minimálně dva litry vody a poctivě cvičí. Nejí sladké ani tučné, navíc to nepřehání s alkoholem.

Pokračování 8 / 8

Elizabeth Hurley (50)

Elizabeth Hurley na sebe přitáhla pozornost v době, kdy se živila jako modelka a dlouhé roky randila s úspěšným britským hercem Hughem Grantem. Od té doby se téměř nezměnila, jen modeling vyměnila za herectví. Momentálně exceluje v britském seriálu The Royals, kde hraje sexy královnu. Na udržení postavy má jeden neobvyklý fígl – každé ráno začíná hned několika hrnky horké vody, které nastartují její metabolismus.

Doporučujeme

Články odjinud