Čtení z ruky: Jaké bude vaše manželství podle čar na ruce?

Čtení z ruky: Jaké bude vaše manželství podle čar na ruce?

Pod malíčkem se nachází čára manželství. Jak vypadá u vás, v kolika se vdáte a vydrží vám vztah na celý život?

Co je to chiromancie neboli čtení z ruky?

Chiromancie je stará jako lidstvo samo. Praktikovala se už ve staré Číně, Indii i Egyptě. Chiromancie nebo také palmistrie, jak se říká čtení z ruky, je nauka, která se snaží předpovědět budoucnost podle tvaru ruky a čar na ruce.

Z ruky vyčtete mnoho věcí, pokud vás zajímá váš partnerský osud, podívejte se na čáru manželství, které se říká také linie vztahů. Dost často je jen jemná a začíná z boku dlaně a jen lehce zasahuje do vlastní dlaně. Možná jich dokonce máte více, možná ji máte přerušovanou.

Na obrázku vidíte vyznačenou čáru manželství červeně:

Klepněte pro větší obrázek

Ruce máme dvě – takže levá značí vás, pravá vašeho partnera. Přiložte k sobě pravou a levou dlaň, tak aby malíčky byly stejně vysoko. Napojují se čáry plynule na sebe? Pak vám váš vztah dlouho vydrží. Pokud se čáry nepotkávají, pak je pro vás těžké vytvořit stabilní vztah. Podívejte se teď na jednotlivé podoby čáry manželství a přečtěte si, co znamenají.

Pokračování 2 / 9

Dlouhá čára

Gratulujeme. Čeká vás v životě pouze jedna láska, která vám vydrží po celý život. Se svým partnerem budete mít krásný a šťastný vztah, plný vzájemného pochopení a respektu.

Pokračování 3 / 9

Více čar

Pokud se na vaší ruce pod malíčkem nachází více čar manželství, znamená to, že máte více partnerů. Pokud je ovšem jedna čára delší než ostatní, nakonec se usadíte s tím jedním pravým a čeká vás šťastné manželství.

Pokračování 4 / 9

Směr čáry nahoru

Už se nemůžete dočkat, až se dostanete pod čepec? Podle tvaru vaší čáry manželství to vypadá, že se nemůžete dočkat svatby. Určitě se dočkáte a vaše manželství bude šťastné.

Pokračování 5 / 9

Směr čáry dolů

Dejte si pozor, abyste na svého partnera příliš netlačila, asi jste hodně nervózní typ a už byste ho měla ráda jistého. Netlačte na něho nebo ho vyděsíte a uteče vám. Když mu dáte čas, svatby se dočkáte.

Pokračování 6 / 9

Čára v horní části

Vdáte se, ale ne ve dvaceti, musíte si počkat, svatba vás čeká ve 30, 40 možná až v 50. Kdo si počká, ten se dočká a vy se dočkáte šťastného manželství.

Pokračování 7 / 9

Čára v dolní části

Vaše čára manželství se nachází v dolní části, což znamená, že se s největší pravděpodobností vdáte brzy, již kolem 20. roku.

Pokračování 8 / 9

Čára uprostřed

Vás čeká pravděpodobně sňatek kolem 30. roku. Vaše manželství nebude ani nešťastné, ani super šťastné, bude prostě normální.

Pokračování 9 / 9

Čára ve tvaru hvězdy

Hvězdu můžeme vnímat jako pozitivní tvar, platí to i o vaší dlani. Pokud máte čáru manželství ve tvaru hvězdy, znamená to, že jste velmi populární u mužů.

Doporučujeme

Články odjinud