Čtvrtina žen zažila syndrom stejných šatů

9. 11. 2011
Čtvrtina žen zažila syndrom stejných šatů
Pokud přijde žena na party či do společnosti a má na sobě stejné šaty jako jiná již přítomná dáma, může ji ranit mrtvice. Pro čtvrtinu žen je to noční můra, kterou musely rozdýchat, neboť se naplnila. A podle nového průzkumu se pětina z těchto „nešťastnic“ rozhodla pro dost nepěkný krok a šaty své sokyni polila či jinak poškodila.

Strach ze stejných šatů na plese, večírku či jinde ve společnosti trápí 80 procent žen nakupujících neoriginální konfekci. Pro čtvrtinu žen se bohužel noční můra stala realitou a skutečně zažily syndrom stejných šatů. Přitom v novém britském průzkumu se 18 procent žen přiznalo, že se snažilo své sokyni šaty poškodit, jen 16 procent žen pohotově změnilo svůj oděv doplňky či jeho úpravou.

„Čtyřicet procent žen se rozhodne pro rozhovor s dotyčnou dámou, vždy ale začne kontakt ta, která si myslí, že jí šaty sluší víc,“ píše britský Daily Express.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Zastavte se a poslechněte si i potřeby ostatních. V poslední době se točí všechno kolem vás. I vaši blízcí si zaslouží pozornost. Jste kreativní a plní nápadů tak se s nimi podělte a…

Nejčtenější články

Doporučujeme