Čtvrtmiliontá divačka si zahraje Na Fidlovačce

9. 11. 2001
Čtvrtmiliontá divačka si zahraje Na Fidlovačce
V pondělí 5. 11. proběhlo v Divadle Na Fidlovačce losování čtvrtmiliontého diváka, který toto divadlo navštívil od jeho znovuotevření v roce 1998.

Čtvrtmiliontá divačka si zahraje Na Fidlovačce

V pondělí 5. 11. proběhlo v Divadle Na Fidlovačce losování čtvrtmiliontého diváka, který toto divadlo navštívil od jeho znovuotevření v roce 1998. Losování proběhlo přímo na jevišti po skončení představení Malované na skle a výherkyní se stala paní Jitka Kodešová z Prahy 5 - Smíchova. Paní Kodešová si odnesla nejen věcné ceny v podobě předplatného, CD apod., ale získala i možnost zahrát si v jednom z představení divadla, a to ve hře Slaměný klobouk.

Čtvrtmiliontý divák byl vylosován přesně v den, kdy se v Divadle Na Fidlovačce vůbec poprvé před 80 lety hrálo a zároveň v rámci festivalové přehlídky všech inscenací divadla u příležitosti oslavy tohoto výročí. Přehlídka končí v sobotu nejnověji uvedenou hrou Kabaret.

Zdroj: ex voto

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Využijte ve svůj prospěch energii, kterou nyní oplýváte. Nezabývejte se pouze otázkami lásky a práce. Nahlédněte pod pokličku světa financí. Je čas zmapovat si momentální stav. Klidně…

Nejčtenější články

Doporučujeme