Čtyři jednoduché rady, jak zvládnout nákupy a užít si vánoční pohodu

20. 12. 2017 Reklama
Přelidněná nákupní centra, přehnané množství blikajících vánočních ozdob, starost o tenčící se finance. Jak se těmto nepříjemným pocitům vyhnout, pořídit ten nejlepší dárek pro vaše milé a neohrozit vánoční pohodu? Postup je jednoduchý.

1. Zamyslete se, komu vlastně svým dárkem chcete udělat radost. Jaká je osobnost, co ráda dělá, co má ráda, ale i třeba co ji trápí a v čem jí můžete pomoci.

2. Vybírejte chytře a trefně. Takto vybraný dárek nejen potěší, ale ještě jím ukážete, že obdarovaného dobře znáte a záleží vám na něm.

3. Už nechcete dávat dárky, které skončí zapomenuté ve skříni nebo zaprášené na poličce mezi ostatními lapači prachu? Věnujte takový, kterým vyjádříte svou péči a starost o zdraví blízkých. Proč? Je tím nejdůležitějším. Takový dárek bude každý den podporovat zdraví milovaných a připomínat jim, že na ně myslíte.

4. Namísto nákupních center kupte dárky na internetu nebo v menších prodejnách.

Nebojte se dárků, které možná neoslní na první dojem. Jejich skutečnou hodnotu poznají vaši blízcí později. Stejně tak jako to bylo se solí v pohádce Sůl nad zlato. Takovými dárky mohou být i doplňky stravy, které kondici blízkých podpoří tam, kde je potřeba (na http://www.klubzdravi.cz">www.klubzdravi.cz a v lékárnách). Darujte je samostatně nebo kombinujte s jinou radostí. Nové módní brýle může chytře doplnit třeba doplněk stravy, který podpoří zdraví očí vašich milovaných (např. LuteinPLUS). PS. Míru vaší vánoční spokojenost si můžete ověřit na unikátní kartě pohody, která doplňuje vybrané doplňky stravy.

Tipy na vánoční dárky

Podpora pro unavené oči

Pracují vaši blízcí u počítače a trápí je unavené oči? Darujte jim doplněk stravy Lutein PLUS – vyvážené složení s vitaminem A a zinkem pro výživu očí. Doplněk stravy obsahuje kromě luteinu také další pečlivě vybrané látky – zeaxantin, vitaminy E. Součástí balení je i karta pohody – ověřte si s ní, že nejste ve stresu, a Vánoce mohou začít.

Doporučená cena: Lutein PLUS (70 + 50 tobolek): 499 Kč; doplněk stravy. K dostání: v lékárnách a na http://www.klubzdravi.cz">www.klubzdravi.cz

Klepněte pro větší obrázek
Doplněk stravy

Na podporu paměti

Věnujte kvalitní extrakt ginkgo biloby pro podporu paměti, koncentraci a mozkovou činnost obohacený o DMAE a magnesium. Magnesium má blahodárný vliv na nervový a svalový systém, podporuje mentální výkonnost. Součástí balení je i karta pohody – ověřte si s ní, že nejste ve stresu, a Vánoce mohou začít.

Doporučená cena: GinkoPrim MAX (90 + 30 tablet): 419 Kč; doplněk stravy. K dostání: v lékárnách a na http://www.klubzdravi.cz">www.klubzdravi.cz

Klepněte pro větší obrázek
Doplněk stravy

Z přírody do buněk

Koenzym Q10 se přirozeně vyskytuje v lidském těle, v buněčných mitochondriích, které hrají jednu z klíčových rolí v získávání energie z potravy. Přirozená produkce Koenzymu Q10 ale klesá s věkem.

Doporučená cena: Koenzym Q10 FORTE 60 mg (30 + 30 tablet): 279 Kč; doplněk stravy. K dostání: v lékárnách a na http://www.klubzdravi.cz">www.klubzdravi.cz

Klepněte pro větší obrázek
Doplněk stravy

Zdravé srdce, mozek a zrak

Chytrým dárkem může být doplněk stravy Omega-3 FORTE. Vysoká dávka omega­3 prémiové kvality pro zdravé srdce, mozek a zrak. EPA a DHA přispívají k normální funkci srdce, DHA pak také k normální funkci mozku a zraku. Příznivého účinku je dosaženo při min. dávce 250 mg denně. Součástí balení je i karta pohody – ověřte si s ní, že nejste ve stresu, a Vánoce mohou začít.

Doporučená cena: Omega-3 rybí olej FORTE 1000 mg (120 + 60 tobolek): 299 Kč; doplněk stravy. K dostání: v lékárnách a na http://www.klubzdravi.cz">www.klubzdravi.cz

Klepněte pro větší obrázek
Doplněk stravy
Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Nadřízený na vás klade velké nároky, ale vám se jeho příkazy nedaří splnit. Nechcete se pouštět do unáhlených rozhodnutí a zbrklé práce. Jednoduše se bojíte, že uděláte chybu, a k tomu se…

Nejčtenější články

Doporučujeme