Čtyři možnosti, kterými si opravdu zvětšíte prsa! (odpovědi na vaše dotazy)

1. 4. 2015
Čtyři možnosti, kterými si opravdu zvětšíte prsa! (odpovědi na vaše dotazy)
Nevíte si rady s výběrem vhodné podprsenky? Zajímá vás, jak změřit svou správnou velikost? Ptáte se, jak má vypadat péče o prádlo? Na tyto i mnoho dalších otázek ohledně podprsenek vám odpoví odbornice Hana Nekolová z Poradny správných velikostí podprsenek v Bílé Labuti.

Jméno nebo přezdívka: Lada

Otázka: Nemám velká prsa a tak bych se chtěla zeptat, jak udělat z mých malých prsou dojem, že zase tak malá nejsou? Existuje kromě push-up efektu jiná efektivní možnost?

Jméno nebo přezdívka: Renata

Otázka: Dobrý den, mám spíše malá prsa. Kamarádka mi říkala, že existují takové gelové polštáře, které se vloží do obyčejné podprsenky pod prsa a najednou vypadáte, že nemáte jedničky, ale třeba trojky. Je to pravda? Můžu si je koupit tady v naší republice nebo je to jenom v zahraničí?

Odpověď: Netrapte se, pokud Vaše prsa nemají takovou velikost, jakou byste si přály. Lékaři Vám řeknou, že velikost prsů je ovlivněna zejména dědičností a hormonálním stavem, takže na jejich zvětšení Vám nemohou předepsat žádný kouzelný preparát ani prášek. Existuje však několik typů, jak vzhled Vašeho dekoltu zlepšit. Zejména správně zvolená podprsenka a vhodné oblečení dokáže udělat zázraky:

PUSH-UP: Nejznámějším řešením je nošení push-upek. Zde je možné si vybrat podprsenku s menším, vyšším či vysokým push-povým tvarováním pěnou nebo gelem. Podprsenky s push-upem se číslují stejně, jako podprsenky nevyztužené, pouze u vyššího tvarování je lépe si vybrat podprsenku s o jedno číslo větším košíčkem. Ceny push-upek jsou stejné, jako u běžných podprsenek, záleží vždy na použitém materiálu a kvalitě šití.

SILIKONOVÉ GELOVÉ VLOŽKY: V naší republice toto řešení není příliš známé a používané, přestože se zde gelové vložky prodávají. Jedná se o pár silikonových polštářků, které se vsunují do podprsenky pod ňadro. Můžete tedy jeden pár používat do všech Vašich podprsenek, které už máte doma. Jsou tvarově a pocitově stejné jako skutečné poprsí.

Použitým materiálem je glycerinový gel, velice podobný silikonovému gelu používanému na prsní implantáty. Gel se přizpůsobí teplotě lidského těla a také tvaru ňader. Ňadra se vizuálně zvětší až o dvě velikosti a vytváří se mezi nimi žádaný žlábek. Pokud však nosíte nekvalitní podprsenku, její nestálá a možná i zdraví škodlivá barva se do gelové vložky vpije a nepůjde již odstranit. Při nošení kvalitních podprsenek se gelové vložky udržují pouze mýdlem a vodou. Ceny silikonových gelových vložek vycházejí z kvality materiálu a jejich velikosti, pohybují se kolem 500 Kč.

SPRÁVNĚ ZVOLENÉ OBLEČENÍ: Doporučují se kanýry, volánky, vodorovné proužky, široké kapsy na košilích, lesklé materiály. Svou ženskost můžete ještě zdůraznit páskem.

PLASTICKÁ CHIRURGIE: Tato možnost existuje a mnoho žen ji využívá přes její bolestivost a finanční náročnost. Chtějí vypadat atraktivně i po tom, co se staly matkami a přibyla jim léta.

Zeptejte se také prostřednictvím následujícího formuláře!

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Během soboty jste neklidní, ale snažíte se to na sobě nenechávat znát. Začíná vás všechno pořádně štvát, ale stále se držíte nad vodou. Nejlepší bude, když vyrazíte s kamarády za zábavou.…

Nejčtenější články

Doporučujeme