Cvičte podle horoskopu: Kila půjdou dolů sama

9. 2. 2017
Cvičte podle horoskopu: Kila půjdou dolů sama
Každé znamení horoskopu má svůj osobitý charakter. Postavení vašeho slunce ve chvíli narození má velký vliv i na to, jaká fyzická aktivita je pro vás nejvhodnější. Když se do ní pustíte, nejenže vám dobře půjde, ale také vás bude bavit.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Berani jsou troufalí, dobrodružní a soutěživí. Každý, kdo by s nimi chtěl soupeřit, se musí připravit na pořádnou zkoušku. Sami k sobě jsou ale úplně stejně nekompromisní! Čím více dosáhnou, tím tvrdší výzvy si vybírají.

Jak na tom letos budeme s penězi? To nám prozradila astroložka Martina Boháčová.

Co zkusit:

Drsné domácí cvičení. Zkuste populární DVD Jilian Michaels, trenérky hollywoodských hvězd a soutěžících v televizní show The Biggest Loser (pořad, v němž se snaží lidé pod dohledem odborníků co nejvíce zhubnout).

Plány jsou obvykle koncipovány na delší časové období a každý týden či každých deset dní vás budou čekat nové výzvy v podobě ještě složitějších sestav cviků.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Od rána nejste ve své kůži, a to vás pořádně vytáčí. Začněte se chovat jako profesionálové a na pracovišti nepřikládejte další polínko do ohně sváru. Už tak je tam nevlídná nálada. A…

Nejčtenější články

Doporučujeme