Dagmar Pecková o svých zkušenostech s menopauzou: Jak prožívala přechod?

8. 12. 2021
Možná se s kamarádkami můžete bavit o tom, co vás v přechodu trápí. Jak jste se změnila. Ale kolik takových přiznání jste četla nebo slyšela od známých osobností? Jednou z mála, která se nebojí o menopauze mluvit, je operní pěvkyně Dagmar Pecková. Podívejte se na další díl pořadu Trable s menopauzou, který najdete v úvodu článku, kde vám prozradí, jak prožívala návaly a další těžkosti tohoto období.

Málokterá z nás se na menoupauzu těší, děsíme se, že už definitivně budeme neatraktivní, tlusté, zkrátka staré. Ale menopauza může být i nový začátek: začnete se třeba soustředit na své potřeby, přestanete se třeba trápit tím, zda se líbíte mužům. Najdete si čas na své koníčky. Hodně vám může pomoci sport. Mezi nimi třeba i hormonální jóga, která vás nejenom uklidní, ale může pomoci odstranit i fyzické obtíže. Pomoci mohou meditace, rituály. Jak? Podívejte se na video v úvodu článku, kde vám představíme hormonální jógu i rituály. A Dagmar Pecková vás inspiruje k tomu, abyste se menopauzy nebály. 

Partnerem pořadu se stal Feminus, doplněk stravy z čistě přírodních látek bez jakýchkoliv hormonů. Když si na jejich stránkách přečtete zkušenosti reálných žen, které ho užívají, dojdete k závěru, že není třeba se příznaků menopauzy bát a že je lze opravdu ovlivnit. Zkušenosti s Feminusem najdete ZDE.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Tento pracovní týden bude příjemný a pocítíte v něm pravou kouzlo rodinné pohody. To však neznamená, že byste nezaznamenaly úspěchy také v pracovní oblasti. Právě naopak! Počítejte s…

Nejčtenější články

Doporučujeme