Další hvězda seriálu Sex ve městě je těhotná

11. 7. 2002
Další hvězda seriálu Sex ve městě je těhotná
Oblíbený kontroverzní seriál Sex ve městě produkovaný americkou televizní společností HBO je neobvykle plodný projekt. Nejenže se dočkal vysoké sledovanosti a rozjíždí se natáčení páté řady, ale hlavní protagonistky seriálu v průběhu natáčení přicházejí do jiného stavu jako na běžícím pásu.

Další hvězda seriálu Sex ve městě je těhotná

Klepněte pro větší obrázek

Oblíbený kontroverzní seriál Sex ve městě produkovaný americkou televizní společností HBO je neobvykle plodný projekt. Nejenže se dočkal vysoké sledovanosti a rozjíždí se natáčení páté řady, ale hlavní protagonistky seriálu v průběhu natáčení přicházejí do jiného stavu jako na běžícím pásu. V květnu to byla Sarah J. Parkerová (37) a nyní na počátku prázdnin Cynthia Nixonová (36).

Když se před dvěma měsíci dostala do jiného stavu hlavní hrdinka Carrie Bradshawová v podání Sarah J. Parkerové, museli filmaři okamžitě překopat scénáře a kostymérky přešít šaty. Poněvadž je však Sarah Jessica považována za hlavního tahouna celého projektu o přátelství čtyř vyzrálých manhattanských kamarádek, produkce změny vykonala bez velkého přemlouvání.
Klepněte pro větší obrázek

Minulý týden se filmovému štábu donesla další radostná zpráva. Cyntia Nixonová, která hraje v seriálu právničku Mirandu Hobbesovou, otěhotněla se svým dlouholetým přítelem Danym Mozesem. Pokud dítě ve zdraví donosí, bude už na počátku příštího roku dvojnásobnou matkou. Prvorozená holčička se jmenuje Samantha stejně jako jedna z postav komediálního seriálu. Rozhořčení producenti pátrající po příčinách plodnosti hrdinek Sexu ve městě se nechali brzy uchlácholit. Uvědomili si totiž, že bříško Cynthii začne růst až po té, co budou poslední záběry páté série bezpečně ve střižně.

Seriálová Miranda alias Cynthia je jedinou skutečnou rodačkou z newyorského Manhattanu, kde se většina scén populárního seriálu odehrává. Po ulicích se během natáčení pohybuje jako ryba ve vodě. Jedná se totiž o prostředí, v němž plyne i její skutečný všední život. (Plus)

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

I když se nadřízený tváří, že jste pro něj vzduch a vše zvládne sám, opak je pravdou. Šéf nemá momentálně dobrý úsudek a hledá nesrovnalosti tam, kde prostě nejsou. V tomto ohledu ho…

Nejčtenější články

Doporučujeme