Další kráska, Jitka Válková, se svlékla v koupelně

15. 1. 2013
Další kráska, Jitka Válková, se svlékla v koupelně
Úspěšná česká modelka, zpěvačka a také moderátorka, Česká Miss 2010 Jitka Válková se rozhodla odložit šaty a stud při focení kalendáře pro designového výrobce sprchových koutů.

A nebyla sama, spolu s ní se prestižního focení s předním českým fotografem Janem Tůmou zúčastnila i Andrea Verešová, která odložila úplně vše, Česká Miss 2006 Renata Langmannová a Muž roku 2010 Jan Hájek.

Jitka Válková se nyní poprvé odhodlala odložit podprsenku a postavit se před objektiv fotografa Jana Tůmy. Jedná se o její zatím nejodvážnější snímky.

„Jitka je naprostá profesionálka, která se umí nechat strhnout atmosférou a tak vzniknou neopakovatelná umělecká díla. Má bezchybnou postavu a foťák ji přímo zbožňuje,“ uvedl Jan Tůma.

„Focení jsem si skvěle užila. Atmosféra byla příjemná, i když jsem byla téměř po celou dobu pod proudem vody“, usmívala se Jitka, která kalendář slavnostně pokřtila v táborském music clubu Kotnov.

Foto: Hüppe

ČTĚTE TAKÉ:
Soutěž: Vyhrajte domácí fitness podložku ARCTIC GYM v hodnotě 1200 Kč!

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Jestli vás trápí problémy spojené s rodinou, tak si můžete oddechnout, protože dnes padne rozhodnutí, které všechno vyřeší. Budete sice spokojeni jen na půl, ale oddálíte nepříjemnosti,…

Nejčtenější články