Další pokračování Padesáti odstínů šedi je na světě! Vychází 18. června

3. 6. 2015
Další pokračování Padesáti odstínů šedi je na světě! Vychází 18. června
E. L. Jamesová konečně vydává další pokračování kultovní erotické ságy. Dle jejích vlastních slov je čtvrtý díl zcela odlišný od všech předchozích, protože jej vypráví sám Christian Grey.

Každá historka má vždy dvě stránky. S myšlenkou nabídnout čtenářkám i mužskou perspektivu jsem si pohrávala už delší dobu ,“ tvrdí Jamesová.

Idea ukázat příběh z pohledu hlavního hrdiny se jí zrodila v hlavě už v roce 2012. Se svou myšlenkou se pochlubila na sociálních sítích a rozvířila tím bouřlivé diskuse. Kdo by nebyl zvědavý, co se odehrává v nitru výstředního, zvrhlého miliardáře!? Dlouho očekávaný čtvrtý díl je konečně na světě!

Po Padesáti odstínech šedi, Padesáti odstínech temnoty a Padesáti odstínech svobody má trilogii doplnit pokračování s jednoduchým názvem Grey.

Osmnáctý červen, den vydání čtvrtého dílu, nebyl zvolen náhodně. Datum se symbolicky shoduje s datem narozenin hlavního hrdiny Christiana Greye.

Knihu vydává nakladatelství Penguin Random House a už nyní je zavaleno předběžnými objednávkami natěšených fanoušků. Od knihy si vydavatel opět slibuje velký komerční přínos. Prvního dílu se po celém světě prodalo na 125 milionů kusů a další miliony kusů pokračování. Vzhledem k faktu, že autorka slibuje: "Něco naprosto odlišného, překvapivého, nečekaného a úplně jiného, než na co byli čtenáři zvyklí doposud ,“ se pravděpodobně o úspěch knihy nikdo nemusí obávat.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

S vitalitou jste na tom tak napůl. Chce se vám poznávat nové lidi a věci, ale do práce moc chuť nemáte. Nějak se na ni nedokážete soustředit a nadřízený je v podstatě naštvaný. Už s tím…

Nejčtenější články

Doporučujeme