Další úlet Zuzany Norisové

6. 3. 2008
Další úlet Zuzany Norisové
Půvabná a křehká herečka Zuzana Norisová (29), pocházející ze slovenských Malacek, má zálibu v extravaganci a své modely skládá z různých dílů oblečení nikoli podle trendů, ale prý výhradně podle nálady. Kupuje si je v butiku nebo i sekáči, na tom prý nezáleží. Musí jí prostě padnout do oka. I když jsou všichni v jejím okolí na Zuzaniny svérázné módní kreace zvyklí, opět se jí podařilo šokovat.

Zuzana Norisová v obnovené premiéře Tří mušketýrů

Jedna z jejích kolegyň při skleničce po premiéře muzikálu Tři mušketýři dokonce poněkud nevybíravě podotkla, že takhle vymóděná si Zuzana partnera asi nikdy nenajde.

Z šatníku Zuzany Norisové

Po muzikálu, kde Zuzana Norisová skvěle ztvárňuje roli romantické Constance, přišla na následný večírek ve velice roztodivném oblečení. Začneme-li od země, tak na nohou měla botasky. Jednu podkolenku růžovou, druhá vykukovala jen kousek, ale byla zřejmě pestrobarevná, i když převažovala barva bílá. Úzké černé kalhoty, jednu nohavici shrnutou ke kolenu. Na kalhoty si navlékla průsvitnou organtýnovou bílou sukničku s kanýrem. Následovalo tričko se stříbrem s kresbou dívky, a na něm modré manšestrové sáčko. Na klopu si Zuzana připnula bílého motýla a ozdobu s labutěnkou.

Z šatníku Zuzany Norisové

Také na účesu zapracovala. Culíky si ozdobila různými ozdobami a sponkami. "Je to ulítlý, ale ve stylu," pochvalovala si Zuzana a s chutí pózovala fotografům. Na otázku, kdy přejde na serióznejší oblečení, skálopevně prohlašovala, že asi nikdy. Ale jak by tedy měl vypadat její partner, aby k sobě ladili?

Nový model Zuzany Norisové

"Musí být taky trochu ulítlej, normálního bych nesnesla. V žádném případě nesmí být ženáč ani stařec. Mělo by mu být tak mezi 25 a 40, to by bylo ideální…"zasnila se nadějná herečka, která se před lety objevovala po boku Juraje Bernáta a pak tanečníka Honzy Bursy.

Z šatníku Zuzany Norisové

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Rodinná nálada je proměnlivá, ale s jedním členem máte větší potíže v komunikaci. Zkuste se s ním sblížit. Vždyť pro vás je mluvené slovo důležité. Ani dnes se nepouštějte do obyčejných…

Nejčtenější články

Doporučujeme