Další zábava pro obyvatele Prahy

1. 2. 2002
Další zábava pro obyvatele Prahy
Obyvatelé Prahy mají od 31. ledna 2002 další šanci pobavit se při hře bowling. V areálu sportovního centra Factory Pro, které se nachází v Zábavním centru Černý Most, byla právě v tento den otevřena zbrusu nová herna se dvanácti drahami.

Další zábava pro obyvatele Prahy
V Centru Černý Most byla otevřena nová velká bowlingová herna

Praha

  1. Obyvatelé Prahy mají od 31. ledna 2002 další šanci pobavit se při hře

bowling. V areálu sportovního centra Factory Pro, které se nachází v Zábavním centru Černý Most, byla právě v tento den otevřena zbrusu nová herna se dvanácti drahami, která rozšířila širokou škálu sportovišň v tomto centru. Ve Factory Pro Černý Most si tak kromě bowlingu můžete zahrát i richocet, zajít do posilovny či zacvičit si aerobic.

Moderně zařízená herna je vybavena profesionálními drahami se specializovaným softwarem, který umožňuje jednak pořádání mezinárodních turnajů, ale také snadné a jednoduché ovládání pro hru amatérů.

Pro ty, kteří se chtějí kromě bowlingu i bavit, je připraven bar s občerstvením a různými míchanými nápoji, na velkoplošném plátně je možno hromadně sledovat i vybrané sportovní zápasy, což se během olympiády zajisté bude hodit. Během 2 týdnů zde budou umístěny i kulečníkové stoly.

Otevírací doba bowlingové herny je v pondělí až pátek od 11.00 do 24.00 hodin a v sobotu a v neděli od 10.00 do 24.00 hodin. Cena za využití nejmodernějších drah je srovnatelná s konkurencí, hodina bowlingu ve Factory Pro Černý Most stojí v rozmezí od 150,- do 380,- Kč.

zdroj: AMI Communications

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Ranní vstávání je pro vás boj, protože se necítíte ve své kůži. Jen vzpomínáte na své předchozí úspěchy a podléháte melancholii. Jakmile to nezastavíte, přestane se vám úplně dařit.…

Nejčtenější články

Doporučujeme