Další zábava pro obyvatele Prahy

1. 2. 2002
Další zábava pro obyvatele Prahy
Obyvatelé Prahy mají od 31. ledna 2002 další šanci pobavit se při hře bowling. V areálu sportovního centra Factory Pro, které se nachází v Zábavním centru Černý Most, byla právě v tento den otevřena zbrusu nová herna se dvanácti drahami.

Další zábava pro obyvatele Prahy
V Centru Černý Most byla otevřena nová velká bowlingová herna

Praha

  1. Obyvatelé Prahy mají od 31. ledna 2002 další šanci pobavit se při hře

bowling. V areálu sportovního centra Factory Pro, které se nachází v Zábavním centru Černý Most, byla právě v tento den otevřena zbrusu nová herna se dvanácti drahami, která rozšířila širokou škálu sportovišň v tomto centru. Ve Factory Pro Černý Most si tak kromě bowlingu můžete zahrát i richocet, zajít do posilovny či zacvičit si aerobic.

Moderně zařízená herna je vybavena profesionálními drahami se specializovaným softwarem, který umožňuje jednak pořádání mezinárodních turnajů, ale také snadné a jednoduché ovládání pro hru amatérů.

Pro ty, kteří se chtějí kromě bowlingu i bavit, je připraven bar s občerstvením a různými míchanými nápoji, na velkoplošném plátně je možno hromadně sledovat i vybrané sportovní zápasy, což se během olympiády zajisté bude hodit. Během 2 týdnů zde budou umístěny i kulečníkové stoly.

Otevírací doba bowlingové herny je v pondělí až pátek od 11.00 do 24.00 hodin a v sobotu a v neděli od 10.00 do 24.00 hodin. Cena za využití nejmodernějších drah je srovnatelná s konkurencí, hodina bowlingu ve Factory Pro Černý Most stojí v rozmezí od 150,- do 380,- Kč.

zdroj: AMI Communications

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Rozhodí vás pracovní povinnosti, které vám uloží šéf proto, aby vám ukázal, že nad vámi má navrch. Dlouho se už ale vytahovat nebude. Urychlit jeho odchod můžete i vy, když se objednáte u…

Nejčtenější články