Dáma.cz má nový design. Jak se vám líbí?

19. 4. 2018
Dáma.cz má nový design. Jak se vám líbí?
Milé čtenářky, změna je život a jedné malé změny se dočkal i náš web Dáma.cz. Dostal nový kabát a my doufáme, že se vám náš nový design bude líbit a prostředí na webu se pro vás stane příjemnější.

Snažili jsme se, aby změny byly co nejméně patrné a negativně neovlivnily používání našich stránek. Samozřejmě ale žádný učený z nebe nespadl a proto oceníme, když se na nás obrátíte s připomínkami a upozorněními na chyby, aby se web Dáma.cz mohl stále zdokonalovat.

Co je nového? Na první pohled je vidět hlavně úprava designu, pročištění webu. Dáma ale hlavně používá úplně jiný redakční systém, který nám dává nové možnosti při přípravě článků. K tomu běží na nových, mnohem rychlejších serverech a používá zabezpečenou formu komunikace.

Oblíbené služby jako samostatné diskuze zůstávají beze změny, úprava se týká jen redakční-obsahové části webu. Tady máme navíc jednu novinku: diskuze pod články jsme otevřeli i pro nepřihlášené čtenáře. Na jiných webech s tím máme dobré zkušenosti, volné diskutování proto teď zkoušíme i na Dámě.

Web má také úplně novou mobilní verzi, která nám dřív hodně chyběla. Z mobilního telefonu se na ni dostanete automaticky.

Milé čtenářky, kdybyste objevily nějaký problém, napište nám prosím do diskuze k tomuto článku.

Přejeme příjemné užívání webu!

Váš tým Dáma.cz

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Pokračujete v krasojízdě profesního úspěchu a nadřízený se na vás může ve všem spolehnout. Jste činorodí, příjemně naladění a nebojíte se náročných úkolů. Naopak doma s partnerem…

Nejčtenější články

Doporučujeme