Dáme pejskům PAMPERS?

10. 1. 2002
Dáme pejskům PAMPERS?
Miluji psy. Co psy - já miluji i kočky, koně, hady i pavouky. Všechna ta chlupatá, nahatá, placatá i nohatá zvířátka. Ale nejvíc? Přeci jenom asi ty pesany. A jelikož, jak říkám, psů není nikdy dost, mám hned čtyři.

Dáme pejskům PAMPERS?

Miluji psy. Co psy - já miluji i kočky, koně, hady i pavouky. Všechna ta chlupatá, nahatá, placatá i nohatá zvířátka. Ale nejvíc? Přeci jenom asi ty pesany. A jelikož, jak říkám, psů není nikdy dost, mám hned čtyři. Každý z nich váží sotva dvě kila, takže pro odpůrce psích smeček: někdo chová psy na kusy, někdo na váhu. Čtyřikrát dvě kila je vlastně jeden průměrný opravdový pes. Tolik na úvod, aby nevzniklo podezření, že jsem člověk, který má zvířátka nejraději na česneku.
Ráno chlupaté hračky vyvenčím, do pytlíčku posbírám hromádky, které utrousily, rozloučím se s nimi a hajdy do práce. Vyrážím do pražských ulic s pocity překážkového běžce. Hromádka vpravo, vlevo, uprostřed chodníku. A tady, sakra, venčili snad slona�
Když dorazím do práce, zjišňuji výsledek: ne, dnes jsem to nezvládla (a hromuju�). Odnesla to pravá bota, po jejímž lemu se mazlivě cedí smrdutá hnědá hmota. Brrr. S pokrčeným nosem botu čistím na toaletě, kde již stojí kolegyně a provádí tutéž činnost. Je to spíš k vzteku, než k smíchu, jak tam tak stojíme, děláme bleee a štítivě navracíme botkám použitelný vzhled. Ale smějeme se. Komu to bude trvat dýl? Tentokrát "vyhrála" kolegyně, neboň já mám hromádku jen na zmíněném lemu boty, zatímco ona na hrubé traktorové podrážce. A tak už buším do klávesnice, když se kolegyně z toalety vrací i s napulírovanou botou.
Leckdo spílá na adresu zvířat - ale ta za to nemohou! Tady by snad pomohlo to, čím se učí zvířecí děňátka: každého takového nevychovance, který neví, co se patří, vzít a v té nevábné nadílce mu vymáchat nos.
A nebo�..a nebo že by naši pesani začali nosit pleny?

Autor: ebra
Ilustrační foto: Internet

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Milí Lvi, očekávejte nadměrný přísun vitality, kterou však musíte nasměrovat správnou cestou, jinak přijde vaše úsilí nazmar. Nepodléhejte špatným radám, které přicházejí z okolí. Opět vám…

Nejčtenější články

Doporučujeme