Dámská jízda na cestách: Kam vyrazit s kamarádkami, dcerou či maminkou?

14. 5. 2022
Foto: iStock
Dámská jízda na cestách: Kam vyrazit s kamarádkami, dcerou či maminkou? | Foto: iStock
Zasloužený relax, odpočinek od dětí a manžela, skvělá společnost, moře, pláž, túry… Zní vám to jako rajská hudba? Pak vezměte osud do svých rukou a vyrazte na dovolenou s kamarádkami, sestrou, dcerou či maminkou! Kam je nejlepší vydat se na dámskou jízdu?

Rozlučka se svobodou

Rozlučky se svobodou se v posledních letech staly velkým hitem. Proč si to tedy neužít naplno a ideálně i s nějakým výletem? Pro tento účel jsou oblíbené destinace jako například Kanárské ostrovy, kde si užijete pláže, přírodu i večírky. Někdy je samozřejmě hlavním cílem především krásná pláž, v takovém případě vás jistě uspokojí řecké ostrovy, z nichž nejoblíbenější je Kréta, Rhodos a Korfu, a pokud nechcete šetřit, rozhodně si rozlučku užijete na ostrově Mykonos. „Na rozlučku se svobodou se však často jezdí i na prodloužený víkend do evropských metropolí, jako je třeba Barcelona nebo Budapešť,“ popisuje mluvčí cestovní agentury Invia Andrea Řezníčková.

Jak vypadaly dovolené před rokem 1989? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Pracovní nasazení je výborné, tudíž se vám daří skvěle. S kolegy vycházíte jako nic, dokonce jim v nouzi pomůžete. Přeci jen chcete být stále v kurzu a středem pozornosti toto vás žene…