Dámské rockové duo MY2BABY

27. 5. 2005
23. května ve 21 hodin vypuklo v pražském Lucerna Music Baru show „dámského“ rockové dua MY2BABY. Tanja a Monika na svém premiérovém koncertě předvedly za doprovodu živé kapely 13 původních písní a svým temperamentem nakazily celou Lucernu.

Jako bonus pak každá vystřihla i sólový kousek. Což bylo zvlášť náročné pro Moniku, která těsně před koncertem absolvovala obstřik hlasivek postižených virózou. I přes horečku ovšem nezůstala pozadu za Tanjou, která na podiu potvrdila svou pověst rockové dračice. Samotný koncert byl atraktivní jak pro ucho, tak pro oko. Hudební fajnšmekři i laici ocenili netradiční rockové aranže a oči diváků potěšily obě atraktivní zpěvačky oblečené v kožené módě od společnosti Kocman a v modelech Jiřiny Tauchmanové.

Skotská tekla proudem a holky se líbily tak, že produkce koncertu musela prodloužit pronájem Lucerna baru až do časných ranních hodin. Velký úspěch sklidilo i občerstvení v duchu staročeské zabíjačky. Komu se však líbila nejvíce samotná hudební show, může se už těšit na připravované CD. Stěžejními autory skupiny jsou Dalibor Kaplan, Pavel Holý a rovněž členové doprovodné kapely. A komu se snad více líbily samotné dámy, těšte se i na dva videoklipy, které se točí současně s deskou.

Více informací: www.my2baby.cz

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Vykročte vstříc novým zážitkům a zavítejte s rodinou na místo, kde se nabijete svěží energií. Nezapomínejte na pohyb, který je pro vás všechny přínosný. Vše se bude točit kolem vodních…

Nejčtenější články

Doporučujeme