Dan Hůlka vyměnil trávu za posilovnu!

3. 7. 2002
Dan Hůlka vyměnil trávu za posilovnu!
Zpěvák Daniel Hůlka se dal na posilování!V poslední době připravuje jedno překvapení za druhým. Český slavík úplně mění svůj životní styl. Kolegové z muzikálu Monte Cristo na něj prozradili, že kvůli své ženě Libušce zanechal kouření trávy.

Dan Hůlka vyměnil trávu za posilovnu!

Zpěvák Daniel Hůlka se dal na posilování!V poslední době připravuje jedno překvapení za druhým. Český slavík úplně mění svůj životní styl. Kolegové z muzikálu Monte Cristo na něj prozradili, že kvůli své ženě Libušce zanechal kouření trávy. Teď ho můžete vidět spíše tvrdě trénovat v posilovně. �Přestali jsme s muzikálem, tak se musím hýbat,� svěřil se nám slavný zpěvák.

V Monte Cristovi měl Daniel Hůlka pohybu až nad hlavu, a tak aby nezlenivěl a nenarostl mu pupek, začal s cvičením. Společnost mu dělá i jeho mladičká žena. Co se týče jídla, vše zůstalo při starém. Hůlku totiž k dietám nic nenutí, nadváhu nemá a navíc v poslední době propadl thajské kuchyni, která je velmi zdravá. Obsahuje totiž spoustu zeleniny a ryb.
Daniel Hůlka měl to štěstí, že klasická česká mastná, těžká jídla nikdy nevyhledával. Jedinou výjimku ve svém zdravém životním stylu však učiní, jde-li na oběd k mamince. �Moje máma vaří fantasticky!� tvrdí zdaleka nejen Český slavík. "Po návštěvě u maminky si vždycky musím vzít na zbytek dne volno, neboň jakkoliv se pohybovat po mámině obědě by mohlo být životu nebezpečné!"(Plus)

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Pokud se jedná o pracovní stránku, jste na pokraji sil a nevíte si rady v podstatě s ničím. Často chybujete a musíte uznat, že jste přepracovaní. Jindy byste takové chyby neudělali. Naopak…

Nejčtenější články

Doporučujeme