Dana Batulková jako Ozzy Osbourne!

26. 11. 2010
Dana Batulková jako Ozzy Osbourne!
„Dana Batulková jako Ozzy Osbourne, rocker, ikona, Ozzákova (Dejdarova) modla. To bylo jasné hned od příprav druhého dílu kalendáře PROMĚNY, že Dana bude mezi dvanácti ženami PROMĚN 2011,“ vysvětlují autoři kalendáře, který je určen na podporu projektů Nadace Archa Chantal v českých nemocnicích, Petr Kurečka a Marek Škarpa„S Danou jsme měli Ozzyho vytvořeného za chvíli. Černá paruka, typické brýle, výrazný make-up a rockersky černý oděv. Všechno Daně skvěle sedlo. Maskérka Jana Dufková a kostýmní výtvarnice Lucka Janatová se na Daně vyřádily a tak před námi za chvíli stál drsný Ozzy Osbourne s jeho typickým šklebem", dodává Petr Kurečka a Marek Škarpa.

Samotná Dana Batulková se nejvíce těšila na to, až dá svůj portrét v kalendáři PROMĚNY 2011 k Vánocům Martinovi Dejdarovi, tedy Ozzákovi ze seriálu Comeback. „Martin se zblázní,“ smála se Dana, když viděla výsledek své proměny. Z celého focení dokonce vznikly i varianty, které ale autoři schovávají až na své internetové stránky. „Focení s Danou byla velká rocková paráda. Ozzy, rockový bůh tam byl prostě s námi,“ uzavírají pobaveně Petr Kurečka a Marek Škarpa.

Dana Batulková se tak stala součástí dvanácti netradičních portrétů kalendáře PROMĚNY 2011, který má křest už toto pondělí, 29.listopadu a okamžitě míří do prodeje, jak na internetových stránkách kalendáře (www.kalendarpromeny.cz) tak v knihkupectvích. Výnos z kalendáře bude, stejně jako v loňském roce, určen na projekty rekonstrukcí dětských oddělení českých nemocnic, které připravuje Nadace Archa Chantal. Jen v loňském roce kalendář a s ním spojená charitativní dražba originálů fotografií vynesli nadaci 1.200.000 korun.

Chantal Poullain s Petrem Kurečkou a Markem Škarpou

„Samozřejmě je v kalendáři opět i Chantal Poullain, pro jejíž nadaci celý projekt děláme. Tentokrát se stala Eliškou Junkovou, první československou automobilovou závodnicí,“ přibližují další z postav kalendáře PROMĚNY 2011 spoluautoři Petr Kurečka a Marek Škarpa. „Podařilo se nám na focení sehnat nádherně zrestaurovaného žlutého veterána, závodní speciál z roku 1923. Chantal se sama ujala maskérské proměny, včetně pro Elišku Junkovou typické výrazné mezery mezi horními zuby,“ dodávají Petr s Markem. „Je zajímavé, že tahle relativně jednoduchá proměna skvěle funguje a spousta lidí Chantal na první ani na druhý pohled nepozná. Podařilo se jí proměnit se nejen maskérským zásahem, ale i hereckým výrazem. Myslíme, že Eliška Junková by měla sama radost z výsledku,“ doufají autoři a zároveň obdivovatelé Elišky Junkové.

Kromě Dany Batulkové a zakladatelky Nadace Archa Chantal, herečky a šansonierky Chantal Poullain se můžete těšit na neuvěřitelné proměny Lucie Bílé, Haliny Pawlowské, Marthy Issové, Lenky Dusilové, Evy Pilarové, Tonyi Graves, legendární Vlasty Chramostové a dvou zahraničních hvězd - Adely Banášové a Szidi Tobias.

Navíc si autoři schovávají jeden trumf v rukávu. Dvanáctou tajemnou proměnu. „Poslední proměnu odhalíme až se křtem kalendáře PROMĚNY 2011 a vernisáží výstavy velkoformátových originálů, tedy 29. listopadu. Je to prostě taková odměna pro ty, kterým se náš loňský kalendář líbil,“ vysvětlují autoři Petr Kurečka a Marek Škarpa rozhodnutí tajit jedno z jmen.

FOTO © Petr Kurečka a Marek Škarpa – www.kalendarpromeny.cz

ČTĚTE TAKÉ:
Plísňáky jsou zpět!

STAŇTE SE FANOUŠKEM DAMA.CZ NA FACEBOOKU


Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Kolem vás se pohybují lidé, kteří nejsou zrovna podle vašich představ. Podívejte se na to z jejich stránky. Ne všichni na světě mají stejné názory a postupy. V práci se trápíte, ale už to…

Nejčtenější články

Doporučujeme