Daniel Hůlka: Moje vlasy nosí Noid, ale jen na představení!

1. 11. 2010
Daniel Hůlka: Moje vlasy nosí Noid, ale jen na představení!
Zpěvák Dan Hůlka (42) má na hlavě vytetovaného pavouka pro štěstí. Pochází ještě z doby, kdy Dan musel jít kvůli úrazu do hola. Díky bohaté hřívě vlasů o této svérázné ozdobě nikdo neví. Dan si na svém účesu i barvě zakládá a nehodlá nijak experimentovat.

Ačkoliv mu vizážisté doporučují, aby vlasy zkrátil a šediny nahradil přirozeným hnědým odstínem, zpěvák trvá na svém.

"Šediny ke mně patří, před pěti lety jsem byl na ježka a měl blonďatý melír. To, jak mám vlasy nyní upravené, mi absolutně vyhovuje. Nosím je do gumičky, někdy si je i rozpustím," upřesňuje zpěvák.

Příroda mu nadělila tak bohaté kadeře, že by je mu mohla závidět mnohá žena. Jako jediný z přestavitelů hlavní muzikálové role barona Prášila nenosí při vystoupení na jevišti paruku. Z jeho hustých vlasů vytváří vlásenkářka bez problémů před každým představením bohaté lokny, které k této postavě neodmyslitelně patří.

Další dva barony, kteří v roli alternují, Pepu Vojtka a Mariana Vojtka, bujnou kšticí příroda neobdařila. Musí se tak spokojit s parukou.

A ještě jedna zajímavost: když kdysi Hůlkovi vlásenkářka vlasy razantně ostříhala, schovala si je. Nedávno je použila na paruku pro Vaška Noida Bártu, který v ní ztvární roli Jidáše Iškariotského v připravovaném muzikálu Hudebního divadla Karlín Jesus Christ Superstar.

Premiéra je plánována letos na 11. listopadu.

ČTĚTE TAKÉ:
Nejlepší módní doplněk? Nový milenec!


STAŇTE SE FANOUŠKEM DAMA.CZ NA FACEBOOKU

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Pokud se ocitnete v nesnázích, rozhodně se k vám vaši nejbližší nepostaví zády. Merkur napovídá, že byste mohli využít své zvýšené touhy po poznání a sladit ji se zájmy celé rodiny. Co tak…

Nejčtenější články

Články odjinud