Daniel Hůlka se vrátí jako Don Giovanni

18. 4. 2001
Daniel Hůlka se vrátí jako Don Giovanni
Zlatý a stříbrný slavík Daniel Hůlka se znovu vrací k opeře ! Po loňském úspěchu nastudování role "Don Giovanni" ve stejnojmenné opeře W.A.Mozarta se Daniel rozhodl podruhé přijmout nabídku Opery Mozart a vystoupí na letní stagione ve Stavovském divadle v Praze.

Daniel Hůlka se vrátí jako Don Giovanni

Zlatý a stříbrný slavík Daniel Hůlka se znovu vrací k opeře !
Po loňském úspěchu nastudování role "Don Giovanni" ve stejnojmenné opeře W.A.Mozarta se Daniel rozhodl podruhé přijmout nabídku Opery Mozart a vystoupí na letní stagione ve Stavovském divadle v Praze. Tentokrát muzikálová a popová hvězda s operním vzděláním vystoupí v pěti představeních - 13., 15., 17., 19. a 21. července 2001. V inscenaci Don Giovanni s Hůlkou bude hostovat také jeho "draculovský" kolega Tomáš Bartůněk. Don Hůlka, jak mnozí slavného zpěváka nazývají, přizpůsobí znovunastudování role veškerý svůj pracovní program.
Aktuální informace naleznete na www.mozart-praha.cz a na www.danielhulka.cz
Předprodej vstupenek bude zahájen 2. dubna 2001. Ceny jsou od 690,- do 1950,- Kč. Více informací o možnostech zakoupení vstupenek najdete zde.

Daniel se mimo jiné chystá do Tibetu. Cestu by měl podniknou již 26.7 a doufejme, že se vrátí 7.9. V itineráři tibetské výpravy má především návštěvy několika klášterů. V nejbližší době bude Dan Hůlka on-line na Dámě. Sledujte náš časopis, aň se Dana můžete na cestu do Tibetu zeptat.

autor: Karel

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Vaše patronka Venuše stojí sice proti vám, ale její opozice nedokáže zabránit aktivnímu Marsu, aby vás dopoval svou energií jako živou vodou. Váš drive je nepřehlédnutelný. Nejsilnějším…

Nejčtenější články

Články odjinud