Komentáře k článku zpět na článek

Beziluzí 5. 10. 2018 | 21:52

Samice od mládí bojují o živitele a neberou ohledy na nic a na nikoho. Každá chce být ta úspěšná, co se vdala, má rodinu a dobrého živitele. A musí si ho také hlídat. Jsou to naivní, možná i hodné husy, které si berou domů další ženy, aby jim pomohly nebo se příliš přátelí s dalšími páry či samotnými mladšími ženami, pokud jsou vdané. Ženská solidarita neexistuje. Ve Francii jedou paraleně celoživotní vztahy a nikdo to neřeší. Tady to není zvykem. Takže ženy, pokud se neuživíte dobře samy- hlídejte si svého živitele dobře. Příležitost dělá zloděje, ale na druhou stranu přivázat někoho koulí za nohu také nejde. My, co se dobře uživíme samy, mít strach nemusíme, nadbíhají nám mladí kolouškové, abychom my živily je.

Mata69 24. 9. 2018 | 16:55

Měla by se vykašlat na to, aby se trápila jak jí podvedli - a zaměřit se na svůj život, na svoji spokojenost a z tatíčka vydolovat řádné výživné. Jak jako, že posílá "směšné výživné"? Tak asi nějaké příjmy má, když má na lyžování v Alpách a dovolené u moře. Ať bere dcerku s sebou ne? Nesmí paní brečet a konat a ne čekat na nějaké boží mlýny. Ty jí řádné výživné na dceru nevymohou.

Mata69 24. 9. 2018 | 16:50

Souhlasím s názory pode mnou - paní si to asi nechce připustit, nebo to nechtěla vidět - ale její pobyt v nemocnici nebyl tou pravou příčinou. Ten to nejspíš jen urychlil. No a kamarádku už bych tak nenazývala...asi už mezi nimi bylo něco dříve, jen to dobře tutlali.

farah.farah 24. 9. 2018 | 10:22

To o čase v nemocnici výborně rozebrala Elynor, tak že k tomu se už vracet nebudu. konec konců kámoška by jí muže mohla odloudit i za jiných okolností......to že jednání kamarádky je fujky o tom žádná, tohle kamarádky prostě nedělají, respektive pokud to udělají tak je konec přátelství. Já na jednu stranu chápu, že člověk si co se zamilování týče nedokáže poručit, ale už si dokáže snadno poručit v tom jestli tomu dá i nějakou reálnou podobu a nebo bude jen platonik. Předpokládám že vyprahlá ženská asi ráda objetuje přátelství jen aby urvala chlapa a to byl tento případ. Nicméně to jak snadno pán odešel taky něco ukazuje, zjevn to pro nj už od začátku nebyla jen bokovka kvůli sexu ale taky se zamiloval..........což znamená že v tom původním vztahu asi něco dost nefungovalo, když se tak snadno odpoutal od ženy i od dítěte, které s ní měl......myslím, že tohle je právě ta část, kteoru paní z článku "přehlíží"...... je obětí okolností dvou zlotřilých lidí a ona sama neuvažuje o tom zda na odchodu muže nemla njaký podíl.......vše je schozeno na "dobrý skutek" ale ten nebyl příčinou rozpadu jejího manželství........pokud pán tak snadno odešel tak zjevn jen čekal na říležitost s kým odejít,.......kdyby to nebyla tahle kamarádka pravděpodobně by to do pár let byla nějaká jiná ženská.

Rambíša 24. 9. 2018 | 10:08

Nejlepší kamarádka byla jen převlečená za nejlepší kamarádku a manžílek byl slaboch a hňup.Možná ještě je...Paní se musí zcela odstřihnout od minulosti,už se to zkrátka stalo a nejde to odestát.Musí myslet dopředu,však se ještě dočká něčeho krásného.

Ruth 23. 9. 2018 | 17:44

Není tohle ojedinělý případ, zejména spřátelené dvojice by mohly vyprávět. Na boží mlýny není dobré spoléhat, taky k čemu by nám bylo, kdyby náš viník byl potrestán. Škodu nám to nenahradí a radost z toho nebo užitek taky žádný nekyne. Ale zkušenost, že dobrý skutek bude po zásluze potrestán, tak tu mám a hned několik.Ale já se na to dívám tak, že pokud jsem udělala něco pozitivního a těm lidem to pomohlo, tak to byla dobrá práce a na práci já nedám dopustit, ta je pro mě důležitější něž mezilidské vztahy, práce mě nikdy nezklamala.

amfora 23. 9. 2018 | 17:19

Chce se mi napsat, že "každý dobrý skutek je po zásluze potrestán" (tím myslím fakt, že paní pomohla ovdovělé kamarádce).
Skutečná nejlepší kamarádka by takového podrazu nebyla schopna a milující manžel by za svou ženou chodil do nemocnice, staral se o dítě a neměl v takové situaci ani pomyšlení na nevěru.

Šušu 23. 9. 2018 | 15:11

Bohužel, takové věci se dějí i v reálném životě...moje maminka mi vyprávěla příběh o zrazené manželce, která u sebe v dobré víře ubytovala kamarádku v nesnázích a ta se jí "odvděčila" tím, že jí odloudila manžela. Nevěra se provalila, manželka uhodila na manžela a ten se zmohl jen na vyčítavé: "Proč jsi ji sem, Anno, brala ...?!?"
Co dodat ...

Elynor 23. 9. 2018 | 09:14

Dle časových souvislostí bude ten příběh starý cca 10 - 15 let. Ale už tenkrát se v nemocnicích běžně praktikovalo, že člověka vyšoupnou domů prakticky hned po zákroku. Dva tři dny a domů. Když někdo zůstane týden, je to už hodně. Po jakém zákroku by tam paní zůstávala "několik týdnů"? Transplantace srdce? Ne že by to bylo nemožné, ale jistě by se to zmínilo, pro větší dojemnost příběhu. Kdyby byla hodně rozbitá po nějaké nehodě, což je taky důvod setrvat déle v nemocnici, patrně by se o tom jistě v článku zmínila, ze stejného důvodu. Napadá mě ještě mozková příhoda. Ale pokud by byla tak rozsáhlá, a s takovými následky, že paní zůstane několik týdnů v nemocnici, tak by měla po propuštění úplně jiné starosti než navštěvovat kolegy a zjišťovat nevěru, to jsou lidi často v takové mizérii, že se sami ani nenajedí, natož co jiného. No dobře, asi mám slabou představivost, dejme tomu, že fakt v tom špitálu byla X týdnů, v zásadě je to jedno. Na manžela kamarádky se nesahá, už jsem to tu psala víckrát. Žádný důvod není omluva, je to prostě fuj jednání, a tím okamžikem padají veškeré přátelské vztahy. Druhá věc je, že na nevěru musí být dva, a rychlost, s jakou pán akceptoval výměnu v manželské posteli, svědčí o tom, že něco bylo v nepořádku už dřív. Ovšem dnes už je pozdě něco řešit. Akorát to výživné, a tam lze žádat o zvýšení s železnou vytrvalostí a pravidelností, schválně koho to dřív přestane bavit. Na ty dovolené pán dceru bere? Pokud ne, je to vhodný argument. Ono jí dneska bude nějakých -náct, to by si mohl tatínek chvíli užít mít slečnu na starosti

Přečtěte si také

Horoskopy

Finále pracovního týdne je tady a vy jen s velkými problémy zakončujete směnu. Prostě se nemůžete…

Nejčtenější články

Doporučujeme