DANIELA (41): Opustila jsem rodinu kvůli lásce, nemohla jsem si pomoct

12 komentářů

Jariska
2. března • 2:29

Daniela je nezodpovedna a sobecka nana, ktera podlehla predstavam, ze po opusteni solidni rodiny ji potkalo 'prave stesti'. To se nema stavet na nestesti svych nejblizsich. Prijde cas, kdy Daniela vystrizlivi a bude se to snazit nejak napravit. Bude vsak prilis pozde.

SandraN
29. března • 11:06

Člověk si ty první lásky asi moc zbytečně idealizuje. První láska má zůstat jako hezká vzpomínka a tím to má taky končit. Protože potkat někoho zase po x letech znamená stejné, jako potkat úplně nového a jiného člověka. Ty šance, že si dva porozumí, vyjdou podle mě nastejno. Tady už jde o lidi, co spolu chodili v čase studií, snad tam jim to vyjde. Ale ublížit někomu, kdo v tom je nevinně a tenhle vztah bral jako životní, prostě nefér je. Platí se tak snad daň za to, že ona se rozešla a on toho hned asi využil, když předtím neměl šanci? V tom případě si to trochu mohl i rozmyslet ten její manžel a ne skočit po příležitosti. Musel snad přece i tenkrát vědět, jak ona byla zamilovaná...?

Dasa63
24. března • 20:41

Vlézd do postele někomu, kdo mě opustil a podvedl? No, to je výkon. Podrazit někoho, kdo byl hodný na mě a na děti a ublížit mu? Super, to je ryzí charakter a vhodný vzor pro děti. Až si ten její "bývalý" najde další povyražení, tak bude ještě ráda vzpomínat na toho troubu, co jí obskakoval :-(

j66
15. března • 22:03

Přece jen se doba změnila a je dobře, že děti automaticky nezůstávají s matkou. Protože zůstat s podobnou matkou a s otčímem jako z článku, to pro děti špatná perspektiva.

Rambíša
15. března • 17:58

Tak nějak tyhle spalovačky mostů a utíkačky za svým sobeckým štěstím opravdu nechápu. Bohužel je takových dost a chudáci děti jsou vláčeny sem tam mezi matčiným milcem a tátou,do toho jsou ještě zataženy jeho děti,jeho chudák žena....Kdyby byly za tohle tresty,např pranýř na den,tak tam hned běžím se zkaženými vejci a shnilými jablky,bramborami a rajčaty,aby si taková dotyčná uvědomila,že nejde vyskakovat bez následků z rozjetého vlaku,jen aby si splnila pofidérní sen z mládí,který možná bude spíš noční můrou!!!!

Kaja
21. února • 21:06

@Rambíša: Souhlas + to samé pro chlapy, kteří opustí rodinu kvůli milence.

128
21. února • 21:28

@Kaja: Jenže u chlapa se to toleruje a dokonce omlouvá a diskutující se většinou usnesou,že si to ta manželka zavinila sama (" valila na něj problémy,nedostatečně chválila, takže si musel hledat porozumění ,doplňoval si co ve vztahu chybí a další ubohosti ). Jenže sprostota,podraz a lež jsou stejné,ať se jedná o muže nebo o ženu.Tady je jen změna pohlaví, což ale situaci neubírá ani na trapnosti ani na ubohosti.

Karel2529
15. března • 17:29

To je špína. Za sebe jako za muže musím napsat, že jsem vždy byl těžce alergický na tento typ žen, které si v srdíčku stále nosí svého bývalého a ostatní chlapy jen zneužijí pro své pohodlí, zatímco se nikdy nevyrovnali s tím, že jejich bývalí je opustil. A když pak bývalý pískne, běží za ním.Nechci být zlý, ale paní bych přál, aby ji ta její první láska brzo zase podvedla a odkopla. A její bývalý manžel si našel slušnou ženu, která ho bude milovat stejně, jako on bude milovat ji. Snad také bude dcery vychovávat on a vychová z nich někoho lepšího než bezohledného sobce, jako je jejich matka.

ok2
15. března • 16:49

Karma Vám to vrátí třikrát! Tak si teď užívejte s někým, kdo Vás zase podvede, až budete muset třeba na delší dobu na léčení. Víte přece, že pro něho láska na dálku není...

j66
15. března • 10:35

Sobeckost a nedospělost obou "zamilovaných". :-| Také doufám, že nechala dcery u táty, bude jim tam uritě líp.

Mata69
15. března • 9:19

A ona je vážně šťastná jo? Zahodí roky života s někým, kdo se o ní celou tu dobu staral, věřil jí, hodí přes palubu i své děti...jasně pro tu velkou lásku nebyly překážkou...ještě že tak. Přeci si nemohla pomoci, to, že je nešťastný manžel a nejspíš i dcery, není její problém.

Elynor
15. března • 8:33

A co ty dcery - pro ně taky nebyla matčina staronová láska překážkou? Nebo se jich neptala? Snad je aspoň nechala u otce. :-!

Doporučujeme

Články odjinud