Dara Rolins - rodina a práce je pro mě droga

11. 2. 2010
Dara Rolins - rodina a práce je pro mě droga
Trošku ufuněná, ale s úsměvem od ucha k uchu připádila zpěvačka a moderátorka Dara Rolins (37) na akci do klubu SaSaZu. "Nejdu ani zpívat ani si zatrsat, na to je trošku brzy, ale jsem tu tak trochu pracovně," vysvětlila na uvítanou a chopila se povinností.

Klid a pohoda z ní sálala na všechny strany. "Nedivte se, jsem konečně zase v pohodě a mám pro to důvody. Vztahy se urovnaly, práce mám dost, takže proč se mračit a rmoutit," nechala se slyšet.

Zpěvačka se na vlastní kůži přesvědčila o pravdivosti rčení - jednou jsi dole, jednou nahoře. Skoro rok řešila vleklou krizi se svým partnerem Matějem Homolou, s nímž má dvouletou dceru Lauru.

Problémy naštěstí ustaly a rodina společně trávila i Vánoce. A letošní rok? "Když jste v pohodě, všechno zvládáte líp. A to platí i pro mne. Jednu věc bych ale chtěla zvládat mnohem více. Být častěji s rodinou.

Stejně jako práce i ona je pro mě droga a já věřím, že se to špatné, kterého jsem si užila dost a dost, už nevrátí," dodala Dara Rolins s optimismem.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Z naléhání nevhodných protějšků jste na větvi. Jejich nespolehlivá povaha a touha po milostném dobrodružství je okatá a nejraději byste je poslali do patřičných míst. Doufáte, že už vám…

Nejčtenější články

Doporučujeme