Darda s Bárou Hrzánovou se už při své premiéře stala diváckými hitem

15. 12. 2012
Darda s Bárou Hrzánovou se už při své premiéře stala diváckými hitem
Takřka k prasknutí bylo ve středu 12. prosince nabité Divadlo Na Jezerce. Diváci s napětím očekávali premiéru tragikomedie Darda, originálního divadelního zpracování bestselleru Ireny Douskové v režii Arnošta Goldflama.

A novinka, která je už nyní vyprodána do konce ledna příštího roku, se dočkala bouřlivých ovací. Darda tak navázala na úspěch zdramatizovaných románů spisovatelky Douskové Hrdý Buďžes a Oněgin byl Rusák.

V hlavní roli excelovala Bára Hrzánová spolu s Lenkou Vlasákovou, Miluší Šplechtovou, Petrem Vackem, Janem Hrušínským a dalšími herci z Jezerky.

Podpořit je přišli všichni ti, kdo mají Divadlo Na Jezerce rádi a jsou jeho pravidelnými návštěvníky, včetně mnoha známých herců a hereček. Darda byla již 26. premiérou Divadelní společnosti Jana Hrušínského, která vznikla v březnu 2002 a letos oslavila své desáté narozeniny.

Foto: Ivan Kahún

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Neuzavírejte se do sebe. Ba právě naopak se odpoutejte od samoty a zkuste opatrně komunikovat. Nic už nezveličujte a zameťte si před vlastním prahem. Dobrá nálada se dostaví dříve, než…

Nejčtenější články

Doporučujeme