Dárek na Vánoce? Vyhrajte poukaz na redukční program kompliment®

19. 11. 2009
Dárek na Vánoce? Vyhrajte poukaz na redukční program kompliment®
Mluví někdo z vašich blízkých o tom, že si dá do nového roku předsevzetí zhubnout? Větší odvahu do tohoto nelehkého kroku bude mít, pokud jej v tomto úmyslu podpoříte a věnujete mu redukční program šitý na míru.

Poukaz s padnoucím názvem „Darujte štíhlost“ můžete do 6.12. vyhrát na stránkách Dáma.cz, později zakoupit na http://www.komplimentinstitut.cz/institut-kompliment-darkove-poukazky>www.komplimentinstitut.cz

Poukaz na 15 návštěv (tedy cca 2 měsíce) poskytl brněnský Institut redukce a prevence nadváhy kompliment®. Součástí programu je nejen výživové poradenství a pravidelné konzultace, ale také šetrné, avšak účinné cvičení. Individuálním programem klienty vedou odborné terapeutky, vysokoškolsky vzdělané v oblasti výživy, tělovýchovy a pedagogiky. Díky metodě kompliment® zhubne 98 % klientů. Tempo hubnutí je 0,5 – 1,5 kg týdně, což představuje zdravou redukci váhy.

Vzhledem k tomu, že klient zpravidla dochází do Institutu kompliment® 2x týdně, je poukaz vhodný zejména pro Brňany nebo ty, kteří mají do Brna možnost dojíždět.

Pokud byste rádi sami zredukovali nějaké to kilo, můžete se objednat na bezplatnou konzultaci na http://www.komplimentinstitut.cz>www.komplimentinstitut.cz.

Soutěž

Soutěž o poukaz Darujte štíhlost.

Nápovědu hledejte na stránkách Dáma.cz nebo na www.komplimentinstitut.cz :-)

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Ještě před pár dny jste nesmyslné životní situace neřešili, ale nyní se karta obrátila. Milí Střelci, nepodléhejte negativní náladě a nalaďte se na příjemnou jarní vlnu. Mrkněte na stav…