DARINA (44): Manžel odhalil moje akty, chce se rozvést

24. 8. 2017
DARINA (44): Manžel odhalil moje akty, chce se rozvést
Darina si prožila divočejší mládí, ale ještě předtím, než potkala svého současného manžela, hodila svoji minulost za hlavu. Teď ale hříchy jejího mladí vyplavaly na povrch a zdá se, že jí zničí život…

Kostlivci si ze skříně vždycky dřív nebo později najdou cestu ven, a to i když jste přesvědčená, že jsou dávno zapomenutí. Ti moji vyšli na povrch nedávno a celý život mi obrátili vzhůru nohama. Když jsem byla na vysoké škole, seznámila jsem se s bývalým přítelem, se kterým jsem nakonec byla pět let. Byl to skvělý kluk, chytrý, pracovitý, zábavný a měl neuvěřitelný přehled. Jeho další vlastností, kterou mu jeho okolí často vyčítalo, bylo jeho volnomyšlenkářství. Šel do všeho plnou parou, všechno ho lákalo a všechno musel vyzkoušet. To se týkalo i vztahů a různého experimentování v sexu. Nikdy mi to nevadilo, naopak, díky němu jsem vyzkoušela spoustu věcí, poznala spoustu lidí a mám spoustu nezapomenutelných zážitků.

Petr se pohyboval v uměleckých kruzích, zatímco já jsem si při škole přivydělávala focením módy. Seznámil mě s několika fotografy, z nichž jeden mi po nějaké době nabídl, abych s ním nafotila akty. Nejdřív jsem se smíchem odmítla, ale Petr mi pak řekl, že jsem blázen, protože onen fotograf získal za svá umělecká díla řadu ocenění. Když jsem navíc jeho fotografie viděla, moc se mi líbily, a tak jsem po nějaké době změnila názor.

Petr mě v mém rozhodnutí podporoval a na fotky se moc těšil. Kupodivu hned první focení dopadlo skvěle a fotograf mě požádal, jestli si smí fotky umístit na své stránky. Od té doby se nabídky začaly hrnout a já jsem si focením aktů docela vydělávala. Oslovovali mě i zahraniční fotografové, a tak jsem měla možnost i cestovat. Nechápejte mě špatně, nešlo o žádné sprosté fotky, ale o umění, v podstatě jsem ukazovala jen prsa, intimní partie se vždy nějak schovaly. Toto moje hobby netrvalo dlouho, jen necelé dva roky. Pak jsem si říkala, že by bylo nemilé, aby moje nahé tělo zahltilo internet, a přestala jsem se focení věnovat.

Důvodem byly i další věci, s Petrem jsme se rozešli a mně jeho okolí přestalo vyhovovat. Na chvíli to bylo fajn žít mezi volnomyšlenkáři, kteří nic neřeší a žijí si ze dne na den, ale já jsem v té době už měla po škole a pracovala jsem a chtěla jsem v životě nějaké jistoty. Za ty roky s Petrem a i chvilku poté jsem si užila všeho až až a začala jsem uvažovat nad tím, že bych se usadila. Nešlo to samozřejmě ze dne na den, ale po nějaké době jsem poznala Radima, který do mého plánu přesně zapadal.

Byl o něco starší a naprostý opak Petra. Byl svědomitý, slušný, spolehlivý a toužil se usadit a mít rodinu. Právě pro všechny tyto vlastnosti jsem ho milovala. Ale přiznám se, že občas byl až moc puritánský a přízemní, což mě utvrdilo v tom, že se mu s fotkami z minulosti raději nepochlubím. Nebála jsem se, že by na ně někde narazil, protože vzhledem k jeho povaze nehrozilo, že by se dostal na podobné stránky. S Radimem jsem tedy konečně začala život, po kterém jsem toužila, odstěhovali jsme se z Prahy, vzali jsme se, pořídili si dům a tři děti. Potud bylo všechno jako v pohádce. Jenže pak vylezli kostlivci ze skříně.

Vlastně ani nevím, jak se k Radimovi moje akty dostaly a ani mě to nezajímá. Důležité bylo, že objevil moji minulost a začalo peklo na zemi. Vůbec nebral na vědomí, že jde o umění, v jeho očích jsem byla prostě „kur*a“, která fotila porno. Ano, přesně tak to řekl. Ať jsem to vysvětlovala, jak jsem chtěla, nedokázal pochopit, že nahé ženské tělo není v dnešní době nic, za co by se člověk měl stydět. Nedokázal překousnout, že se jeho žena někde odhalila a navíc mu to zamlčela.

Prý jsem zničila všechno, co mezi námi bylo. Tyto hádky se táhly týdny a já jsem pořád doufala, že časem přece jen vychladne a uvědomí si, že mu nestojí za to rozbít rodinu kvůli pár fotkám z mládí. Bohužel jsem se ale spletla. Radim si pronajal byt a před pár dny mi byla doručena žádost o rozvod. Pořád si myslím, že jeho reakce je přehnaně vyhrocená, ale jak se zdá, už není cesty zpátky…

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Odpoutejte se od pracovních problémů, které se začínají za celý týden kupit. Atmosféra není na pracovišti růžová a kolegové jsou největší problém. Ani náhodou nebuďte hrubí, jinak si to…

Nejčtenější články

Doporučujeme