Komentáře k článku zpět na článek

betateta 28. 2. 2017 | 12:14

Milá Darjo, tak mu to přej ne? Život je jen jeden a mladá mu stejně časem uteče, což chlap s takovými zkušenostmi jistě tuší. Co by si neužil, pokud mu vše ještě funguje a holka ho má ráda.

SandraN 27. 2. 2017 | 21:46

Nezbyde, když maminka už nežije a netrápí ji to, ponechat milého dědečka a jeho partnerku o dvě generace mladší, aby svůj vztah dotáhli až k naprosto vypilovanému soužití. A počkat si, jak se nová "bábinka" popasuje ve třiceti s tím, že má v posteli sedmdesátníka a ve čtyřiceti dokonce osmdesátníka. Kde pak bude to charisma a ta přitažlivost. Vašemu tatínkovi by mohlo být dobře s paní v přiměřeném věku, klidně o 10 let mladší, proč ne. Ta by to nastupující stáří...tatínek už je skoro v důchodu, ne? mohla i pochopit. Mladá holka asi za pár let zjistí, že život je o něčem jiném, než hledat a nosit druhému zapomenuté zuby atd....Aniž bych degradovala důchodce, k nimž mám fakt už taky kousek...mládnout asi kolem šedesátky nikdo nebudeme....žejo.

Mata69 27. 2. 2017 | 11:16

Zebruška: přesně - asi bychom nebyly taky odvázané z takové "macešky", ale co asi tak může dělat? A když jí to tak strašně vadí, tak proč jí dávat hlídat svojí dceru? Divné ne?

Zebruška 27. 2. 2017 | 10:40

Elynor: tak mezi dětmi může být i velký věkový rozdíl. Dceřina spolužačka ze školy má o deset let mladšího bratra, takže kdyby synovi bylo 15, dceři může být 5 a hlídání ještě můžou potřebovat. Ale že si na to nenajde někoho jinýho, to taky nechápu.

Zebruška 27. 2. 2017 | 10:37

Uf uf, no jo, divný mi to taky připadá... tedy možná by mi to nepřišlo divný, kdyby Darjin otec byl velký pracháč, protože jak známo, peníze jsou největší afrodiziakum. Takže jestli je senior značně při penězích, pak se není čemu divit. Pokud není, tak pak bych taky trochu přemýšlela o tom, jestli není slečna nějak lehce "úchylná" na dědečky, protože co je moc, to je moc. Jenže - co s tím Darja nebo kdokoliv jiný nadělá? Samozřejmě že nic. Vztah je vždycky věcí jen těch dvou. Takže se můžou doma válet smíchy nebo si pohoršeně klepat na čelo, ale to je tak asi všechno. Ještě může doufat, že tatínek brzy svede nějakou starší Ale jak už tu zaznělo, pokud mi to celé přijde nenormální a slečnu vedle otce nerada vidím, tak ji asi nebudu využívat na hlídání svých dětí. Asi bych ji vůbec nezapojovala do mého rodinného života - ať si přijde s otcem na návštěvu, budu se k ní chovat slušně, ale nemusím se s ní já kamarádíčkovat a něco po ní chtít.

Elynor 27. 2. 2017 | 00:10

No... asi bych se taky válela smíchy. Teda pokud možno až v nepřítomnosti zamilovaného páru. Ale k nějakému znepokojení nevidím důvod. Spíš je mi divné, že ta slečna hlídala dceru - kolik proboha té dceři je, že potřebuje být hlídaná? Když syn je dospívající, tak dcera je o tolik mladší? Čekala bych, že jí bude taky nějakých - náct. No, může to být jinak. Kdyby se slečna chtěla vdát a mít se starým pánem potomka, to by asi problém byl. Ale jestli spolu jen tak chodí, tak bych to nechala bejt, ono to stejně dlouho nevydrží. Mimochodem ta slečna nemá rodiče či sourozence? Má-li, jim to nevadí? Ne že by s tím mohli něco dělat, ale třeba by Darja měla spřízněné duše.

farah.farah 26. 2. 2017 | 22:09

No paní si nechce přiznat že problém je u ní. Ještě bych chápala kdyby měla blbý pocit pánč je slečna zlatokopka co z táty tahá akorát prachy a pod......ale zjevně tam nic takového není a jde o normální fajn holku a Táta je zjevně šťastný, navíc s ní je na jeho standard už opravdu dlouho, tak že jim to klape......paní by jim to měla přát a hledět si svého.

Mata69 26. 2. 2017 | 14:05
lebahu 26. 2. 2017 | 10:20

Myslím že s kým bude či nebude otec žít je pouze jeho věc (a jeho přítelkyně). Je vcelku svinstvo nechat "babičce" hlídat dceru, a pak se vypisovat na internetu o tom, jak vám otcův vztah přijde divný.

Přečtěte si také

Horoskopy

Neváhejte ani minutu a zamakejte na svých povinnostech. Do žil vám ke konci směny vjede do žil energie…

Nejčtenější články

Doporučujeme