GoGEN BT SELFIE2,599 Kč

GoGEN BT SELFIE2,599 Kč

Logitech, G710+, 3899 Kč
Autokamera GoGEN CC 371 FULL HD, 1999 Kč
Tullamore D.E.W.  s osobní etiketou, www.lahevjakodarek.cz/
Hama Liquid, 3799 Kč
19
Fotogalerie

Dárky pro muže. Jaké dárky jim udělají opravdu radost? [Vánoce 2015]

Vybrat ten správný dárek pro muže není leckdy nic jednoduchého, hlavně pokud obdarovaný opačného pohlaví nemá žádného výrazného koníčka. Je ale všeobecně známé, že na rozdíl od nás žen, vedou u mužů dárky spíše praktické.

Neznamená to ale, že jako každý rok musíte odbýt například dědečka či tchána ponožkami nebo usedlým svetrem. Stačí se více zajímat o to, co mají opravdu rádi a co je upřímně potěší. Nenechávejte výběr dárků na poslední chvíli a zapátrejte v jejich okolí a zjistěte, jaké mají sny a přání. Zaměřte se nejen na jejich koníčky, ale také povahu. Ať už tedy kupujete dárek pro svého muže, tatínka, sourozence či syna, věříme, že si z našich tipů něco pěkného vyberete.

1. Pro technické nadšence

Moderní muži mají velmi rádi různé technické „vychytávky“ a proto při hledání toho správného vánočního dárku určitě zabodujete s některým z následujících produktů:

Pokud máte v rodině někoho, kdo propadl selfie mánii, pod stromečkem ho jistě tedy potěší stylová barevná tyč. Ta má navíc v silikonové rukojeti zabudovanou Bluetooth spoušť, s kterou spáruje svůj mobilní telefon, a nemusí tak používat samospoušť. Na otočný držák lze připevnit nejen telefon, ale i třeba fotoaparát nebo outdoorovou kameru, pro které je připraven stativový závit.

Klepněte pro větší obrázek

Je-li váš dospívající syn počítačový maniak a ujíždí na nejrůznějších hrách, jistě ho nadchnete klávesnicí, do které může bušit, jak se mu zachce. Speciální herní klávesnice má rychlou odezvu a výdrž a uspokojí i ty nejnáročnější hráče.

Klepněte pro větší obrázek

Snad každý muž rád usedá za volant. Dobrým tipem na dárek může být speciální kamera, která bude populárním společníkem na cesty pro všechny řidiče. Nahrávat můžou nejen nebezpečné situace, ale také si udělat hezké záznamy z dalekých a zajímavých cest.

Klepněte pro větší obrázek

2. Pro alkoholové nadšence

Pokud není zrovna zapřisáhlým abstinentem, lahví dobrého vína či něčeho tvrdšího určitě nikdy nic nezkazíte. A dokonce na ni můžete nechat vyrobit originální etiketu.

Klepněte pro větší obrázek

3. Pro sportovní a adrenalinové nadšence

Sportovní brýle s kamerou dokáží zaznamenat ty nejadrenalinovější sportovní aktivity, a tak jsou jasnou volbou pro ty muže, co rádi jezdí na motorce či lyžují v extrémních podmínkách.

Klepněte pro větší obrázek

Snad každý chlap touží po dobrodružství. A tak je oblíbeným trendem poslední doby darování nezapomenutelného zážitku. Vybírat můžete z rozsáhlé nabídky, stačí se jen rozhodnout pro ten pravý, po kterém touží. Co třeba tandemový seskok, jízda ve ferrari, let vrtulníkem, pilotem na zkoušku, slaňování v jeskyni, kurz potápění či kurz přežití… A pokud si přeci jen nejste jistí, který zážitek bude ten nej, stačí pořídit dárkovou poukázku a dotyčný si vybere sám.

4. Pro muže, co o sebe rádi dbají

Kosmetické balíčky sice nejsou nic originálního, ale potěší určitě ty pány, co si potrpí na svou oblíbenou značku či vůni.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Pánům, kteří potřebují často s sebou oblek a košile se bude jistě hodit speciálně upravená taška na převážení.

Klepněte pro větší obrázek

5. Dárky, které je pobaví

I dospělí muži jsou občas jako děti. Dopřejte jim trochu zábavy a rozptýlení. A vybírejte z velkého množství vtipných vychytávek.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Tento dáreček udělá radost nejen každému kutilovi. Do výroby krmítka se nakonec můžou zapojit i děti. Společně se naučí práci se dřevem a udělají něco pro přírodu. V balíčku najdete vše potřebné.

Klepněte pro větší obrázek

6. Pro každého muže

Říká se, že každý správný muž má u sebe nůž… Pokud náhodou ještě žádný nevlastní, vyberte mu nějaký multifunkční.

Klepněte pro větší obrázek

Stejně tak se mu bude hodit některá z KPZetek. Každá krabička poslední záchrany obsahuje pro určitou situaci to nejpotřebnější. Vybírat můžete z těchto druhů: do letadla, do kempu, na pláž, na párty či festival, pro motorkáře, pro studenty…

Klepněte pro větší obrázek

Doporučujeme

Články odjinud