Darujte kouzelné Vánoce s kolekcí ORION MODRÉ Z NEBE

15. 12. 2008
Darujte kouzelné Vánoce s kolekcí ORION MODRÉ Z NEBE
Chcete o Vánocích potěšit své nejbližší? Určitě znáte jejich chutě a víte, co mají rádi. Dopřejte jim proto ORION MODRÉ Z NEBE Vánoční kolekci s bonbony tří speciálně vybraných chutí. Každý z nich je něčím zvláštní a má své jedinečné vánoční kouzlo.

Pohodu a klid ukrývá jemný lískooříškový krém v mléčné čokoládě. Emoce a rozehřáté tváře evokují višně v hořké čokoládě a vánoční nebe by nebylo kompletní bez karamelizovaných kousků kakaových jader v hořké čokoládě. To všechno jsou důvody, proč nová kolekce ORION MODRÉ Z NEBE potěší vás, nebo se stane skvělým vánočním dárkem. Kolekce vás vytrhne z každodenního shonu a přenese do magického světa ORION Vánoc.

ORION MODRÉ Z NEBE Vánoční kolekce (280 g) – Vícedruhová kolekce s bonbony s višňovou a dezertní náplní v hořké čokoládě, s náplní s karamelizovanými kousky kakaových jader v hořké čokoládě a s lískooříškovým krémem v mléčné čokoládě, doporučená maloobchodní cena: 129 Kč.

Vyčarujte si magické Vánoce s ORION kolekcemi v novém kabátě

Zdobíte vánoční stromeček stylově do jedné barvy, ale přesto máte rádi čokoládové figurky? Pokud říkáte, že „ano“, tak se vám určitě zalíbí jedinečné jednobarevné ORION Vánoční kolekce. Všechny figurky jsou letos zabaleny v novém originálním designu a tak se vám na stromečku budou třepetat zlaté nebo modré či červené ale třeba i stříbrné sladkosti. Široký výběr kolekcí ORION navíc nejen perfektně vypadá, ale i skvěle chutná. Pravá vánoční atmosféra tak u vás zavládne až po rozbalení a zahájení maratonu čokoládového mlsání. Ať už jste milovníci plněných figurek, salonek či arabesek, najdete si zde to svoje:

  • Začít můžete s tradiční ORION Vánoční kolekcí modrou
  • z mléčné čokolády.
  • Zachutnala vám hořká čokoláda? Tak si nenechte ujít ORION Vánoční kolekci červenou.
  • Dáte si rádi jemnou bílou čokoládu? Pak je pro vás jako stvořená ORION Vánoční kolekce stříbrná s kombinací bílé a mléčné čokolády.
  • A konečně, mléčnou a hořkou čokoládu naleznete v ORION Vánoční kolekci zlaté. Na své si prostě přijde celá rodina.

ORION Vánoční kolekce zlatá mléčno-hořká (505 g) – Plné a plněné figurky z mléčné a hořké čokolády, fondánové figurky, salonky a arabesky máčené, doporučená maloobchodní cena: 145 Kč.

ORION Vánoční kolekce modrá mléčná (505 g) – Plné a plněné figurky z mléčné čokolády, fondánové figurky, salonky a arabesky máčené, doporučená maloobchodní cena: 145 Kč.

ORION Vánoční kolekce červená hořká (510 g) – Plné a plněné figurky z hořké čokolády, fondánové figurky, salonky a arabesky máčené, doporučená maloobchodní cena: 145 Kč.

ORION Vánoční kolekce stříbrná bílo-mléčná (505 g) – Plné a plněné figurky z mléčné a bílé čokolády, fondánové figurky, salonky a arabesky máčené, doporučená maloobchodní cena: 145 Kč.

Bez náplně ani ránu? Zkuste ORION Krémové figurky v novém kabátě

Neholdujete dutým figurkám? Bez náplně to prostě není ono? A ochutnali jste již vánoční ORION Krémové figurky? Svátky si nyní můžete zpříjemnit hned několika variantami plněných figurek, které jsou pro letošní rok připraveny v nových barevných designech. Vychutnejte si je společně se svými blízkými. Zastavte se na okamžik a prožijte naplno tyto vzácné chvíle při mlsání v kouzelné vánoční atmosféře. Vánoční pohoda a společně strávený čas jsou, jak sami dobře víte, prostě k nezaplacení.

ORION Krémové figurky mléčné (498 g) – Plněné figurky z mléčné čokolády s náplní citron, malina, karamel, doporučená maloobchodní cena: 119 Kč. ORION Krémové figurky hořké (498 g) – Plněné figurky z hořké čokolády s náplní citron, malina, karamel, doporučená maloobchodní cena: 119 Kč. ORION Krémové figurky bílo-mléčné (498 g) – Plněné figurky z mléčné a bílé čokolády s nálpní s příchutí citron, pomeranč, karamel, doporučená maloobchodní cena: 119 Kč. ORION Krémové figurky s příchutí vaječného likéru (500 g) – Hořké figurky plněné krémem s příchutí vaječného likéru, doporučená maloobchodní cena: 119 Kč.

Nové vánoční spojení – ORION Lanýžové figurky z hořké čokolády

Nová chuť letošních Vánoc je čokoládovější než kdy předtím. Magické spojení lanýžové náplně a kvalitní hořké čokolády dělá z ORION Lanýžových figurek hořkých favorita každého vánočního stromečku. Poznáte to už ve chvíli, kdy ho s rodinou začnete zdobit. ORION Lanýžové figurky ve třpytivých červených, stříbrných a zlatých obalech se na něm totiž moc dlouho neohřejí. Nabízejí se hned dvě řešení tohoto „problému“: obalit stromek čokoládovými figurkami, kde to jen půjde, nebo každé ráno pilně doplňovat. V obou případech je dobré mít dostatečné zásoby, aby figurky nedošly. Kouzlo Vánoc je totiž i v nerušeném čokoládovém mlsání.

ORION Lanýžové figurky hořké (445 g) – Plněné figurky z hořké čokolády s dezertní náplní, doporučená maloobchodní cena: 119 Kč. ORION Lanýžové figurky mléčné (445 g) – Plněné figurky z mléčné čokolády s dezertní náplní, doporučená maloobchodní cena: 119 Kč.

Zábava kousek po kousku – mlsání s vánočními čokoládovými ozdobami ORION STUDENTSKÁ PEČEŤ

Mls do práce i do školy a dokonce vánoční dekorace! ORION STUDENTSKÁ PEČEŤ vánoční ozdoby se hodí na oboje. Spolehlivě zaženou veškerý předsváteční stres a navíc je díky šikovnému balení přenesete jednoduše kamkoliv. Každý den si můžete dát jednu čokoládovou kouli naplněnou dražé ORION STUDENTSKÁ PEČEŤ a uždibovat ji tak dlouho, jak jen se vám bude chtít. Zaručeně se do Vánoc probojujete bez újmy. V té chvíli využijete i další výhodu vánočních ozdob ORION STUDENTSKÁ PEČEŤ. Zasněžené modré koule si můžete pověsit na stromeček, určitě u vás doma bezezbytku dokreslí kouzelnou atmosféru Vánoc.

ORION STUDENTSKÁ PEČEŤ vánoční ozdoby (160 g) – Duté figurky z mléčné čokolády s dražé uvnitř, doporučená maloobchodní cena: 69 Kč.

Soutěž s Orion

Soutěžíme o 5 krásných vánočních balíčků čokolády Orion (ORION MODRÉ Z NEBE Vánoční kolekce, ORION Vánoční kolekce zlatá mléčno-hořká, ORION Krémové figurky mléčné, ORION Krémové figurky hořké)

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Objeví se možnost finančních transakcí, které vám mohou zajistit blahobyt na dlouhou dobu. Chytrý Merkur se spojuje trigonem se Saturnem - strážcem vašich peněz. Na základě solidní smlouvy…

Nejčtenější články

Články odjinud