Darujte mamince k svátku předplatné časopisu s hodnotným dárkem

9. 5. 2020
Darujte mamince k svátku předplatné časopisu s hodnotným dárkem
Už tento víkend budeme s maminkami slavit Den matek. Přemýšlíte nad hezkým, ale i praktickým dárkem, co má smysl a potěší ? Využít můžete zvýhodněného předplatného titulů F.O.O.D., Dieta nebo Moje psychologie vždy s hodnotným dárkem.

K tomu si můžete vytvořit voucher s vlastním věnováním. Více na www.ikiosek.cz. Doručení až do schránky, poštovné zdarma!

Květnové eko vydání Mojí psychologie je už tradičně na recyklovaném papíře a hlavním tématem je eko/bio a udržitelnost. Titulní tváří je moderátorka Daniela Písařovicová, která vám odhalí svůj pohled na svět. K ročnímu předplatnému pro vás má Moje psychologie připravený kosmetický set se šperkovnicí v hodnotě 990 Kč.
 
V květnové Dietě je titulní postavou Marta Jandová, která vám řekne, jak se udržuje fit a proč ji nebaví cvičit samotnou. Dále zde najdete spoustu nápadů a tipů, jak být štíhlá a zdravě se stravovat. K ročnímu předplatnému je pro vás přichystán kosmetický set v hodnotě 690 Kč.
 
V titulu F.O.O.D. je pro vás tento měsíc připravený návod, jak na nostalgická jídla ze spíže, jak si upéct domácí chléb aneb antistresová terapie  pro domácí klid. Dále pro vás máme inspiraci, co jí a co vaří foodblogeři v karanténě nebo tipy na přípravu skvělých lívanců. K ročnímu předplatnému pro vás má F.O.O.D.  mini skleník o objemu 52l na bylinky v hodnotě 999 Kč.
Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Dnešek je jako stvořený pro romantické chvíle ve dvou. Pokud si chcete udělat hezký večer, pozorujte s partnerem hvězdy. Na večerní obloze spatříte Venuši, bohyni lásky. Ať už máte…