Daryl Hannahová si vozí vlastní partu striptérů

2. 4. 2002
Daryl Hannahová si vozí vlastní partu striptérů
Populární hollywoodská hvězda Daryl Hannahová (41) je všeobecně známa zálibou v bujarých večírcích, končících až za svítání. Aby se však během noci nenudila ani minutu, pro jistotu si vždy předem obstará vlastní program.

Daryl Hannahová si vozí vlastní partu striptérů

Populární hollywoodská hvězda Daryl Hannahová (41) je všeobecně známa zálibou v bujarých večírcích, končících až za svítání. Aby se však během noci nenudila ani minutu, pro jistotu si vždy předem obstará vlastní program. A aby kvůli skomírající náladě nemusela odcházet z párty do jiného podniku, vozí si s sebou skupinku vlastních striptérů. Ti jsou neustále připraveni zasáhnout, ohrožuje-li Hannahovou nuda.

Naposledy herečka jejich služeb využila při cestě z Los Angeles do Las Vegas, kde se měla zúčastnit velkolepé párty pořádané u příležitosti otevření nového klubu Light v jednom z místních nejluxusnějších hotelů Bellagio. Byla ovšem údajně natolik unavená z létání, že se rozhodla dlouhou čtyřhodinovou cestu na akci zdolat ve své limuzíně. „Nalétala jsem za svoji kariéru už tolik hodin, že když vidím letadlo, dělá se mi špatně. Autem je to daleko pohodlnější a cesta může být i zábavnější. Při jízdě jsem se ještě nikdy nenudila,“ míní Daryl.
Cesta do Vegas uplynula rozmarné herečce zřejmě velmi příjemně. K údivu všech přítomných totiž po příjezdu k hotelu Bellagio vystoupila společně s herečkou také pětice exoticky vzhlížejících tanečníků s dokonalými tělesnými křivkami.
Jak později vyšlo najevo, šlo o najaté striptéry, se kterými se seznámila při natáčení dokumentárního seriálu o striptýzových klubech Strip Notes. „Od té doby plně využívám jejich dokonalých a jedinečných služeb. Jsou to chlapi podle mého gusta, kteří dokážou splnit i ta nejtajnější přání,“ prozradila Hannahová.

zdroj: Plus

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Na jednu stranu jste moc rádi, že je tady konec pracovního týdne, protože vám začínají docházet síly. Už nejste tak výkonní a obezřetní. Je možné, že chybujete a ani o tom nevíte. Neberte…

Nejčtenější články

Doporučujeme