David Arquette miluje vůni těla své ženy

16. 8. 2002
David Arquette miluje vůni těla své ženy
S poněkud zvláštní fetišistickou zálibou se nedávno svěřil manžel hvězdy seriálu Přátelé Courtney Coxové, hollywoodský krasavec David Arquette. Přiznal se, že miluje vůni propoceného oblečení své ženy!

David Arquette miluje vůni těla své ženy

Klepněte pro větší obrázek S poněkud zvláštní fetišistickou zálibou se nedávno svěřil manžel hvězdy seriálu Přátelé Courtney Coxové (38), hollywoodský krasavec David Arquette (30). Přiznal se, že miluje vůni propoceného oblečení své ženy!

�Mám mnoho oblíbených značek parfémů, ale nejraději mám vůni těla své ženy! Není nic krásnějšího, než když ji mohu obejmout a cítit tu přirozenou erotičnost, která je parfémem zcela nenahraditelná,� prozradil herec, známý především ze snímku Vřískot. �Nejvíc miluji vůni manželčina podpaží! Courtney je nádherná žena, která o sebe úžasně pečuje. Ovšem, když náhodou při sportu zapomene na deodorant, je upocená jako řidič kamiónu. A takovou ji zbožňuji,� uvedl doslova Arquette.

Samotná Courtney slova svého manžela nejdříve nechtěla komentovat. Pak ale se špatně skrývanými rozpaky uvedla, že je to jeho názor a že mu ho rozhodně nehodlá brát. �Davida respektuji naprosto ve všem. Mohu být konec konců ráda, že mu voním,� usmívá se hvězda. (Plus)

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Krok po kroku se snažíte o nápravu vztahu. Vypovídejte se ze svých ztrát. Pokud si o všem v klidu promluvíte, určité pochopíte, že nesete také velký díl viny. Ne-li celý. Jakmile si…

Nejčtenější články

Doporučujeme