David Hasselhoff bude porotcem britské talentové soutěže!

21. 2. 2011
David Hasselhoff bude porotcem britské talentové soutěže!
V další sérii soutěže Británie má talent bude jedním z porotců David Hasselhoff. Americký herec proslulý poslední dobou především problémy s alkoholem hodlá vybírat opravdu pečlivě.

Je totiž obrovským fanouškem britské královny Alžběty II. a věří, že nový vítěz soutěže bude vystupovat v Royal Variety Performance, která se pro královnu pořádá.

Soutěž bude zase uvádět komické duo moderátorů Ant a Dec. Porota ale prodělá zásadní změnu. Zatímco Amanda Holden uprostřed tria zůstává, mimochodem nedávno potratila ve vysokém stupni těhotenství toužebně očekávaného prvního potomka, porotci Piers Morgan a Simon Cowell už v pořadu nebudou. Nahradí je Michael McIntyre a David Hasselhoff.

Ant a Dec pak o americkém herci řekli: „Nasmáli jsme se poslední měsíc, že to ani nebylo snad možné. Piers a Simon byli nahrazeni Michaelem a Davidem, kteří dokonale zapadli.

David je plný energie a bere tu roli moc vážně, protože vítěz bude vystupovat před královnou! Měli jsme opravdu úžasné castingy.“

ČTĚTE TAKÉ:
Manžel je posedlý těhotnými ženami!


STAŇTE SE FANOUŠKEM DAMA.CZ NA FACEBOOKU

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Tento týden nepatří zrovna mezi vaše růžová období v lásce a milostné záležitosti rozhodně nehrají prim. Král rozumu, Merkur, se dál drží žezla a dělá vše, aby emoce nedostaly prostor.…

Nejčtenější články

Články odjinud