Dcera Davida Hasselhoffa vyjde v Londýně na molo jako plnoštíhlá modelka

27. 1. 2014
Dcera Davida Hasselhoffa vyjde v Londýně na molo jako plnoštíhlá modelka
Jednadvacetiletá dcera Davida Hasselhoffa se rozhodla uspět v módní branži jako manekýna. Ovšem Hayley Hasselhoffová se nehodlá týrat hladovkami a polykat vatu. Proto se snaží prorazit v módě pro plnoštíhlé, tedy pro lidi s normální postavou, kteří nemají BMI nižší než 18. Jak to bývá u modelek běžné.

Hayley v únoru vykročí na molo Britského týdne módy pro plnoštíhlé. Na přehlídce se objeví v sobotu 15. února a je jisté, že v první řadě bude sedět její slavný otec David. Ten v Británii potkal svou současnou lásku nesoucí stejné křestní jméno jako dcera – Hayley Robertsovou.

Hayley Hasselhoffová je aspirující hollywoodskou herečkou, která však odmítá diktát vyzáblosti. „Je pro ni důležité, aby byly ženy spokojené se svým tělem,“ tvrdí její agentka.

Teprve jednadvacetiletá žena však zřejmě kráčí v otcových šlépějích, nejen co se týče herectví. Před rokem na počátku února ji kalifornská policie zatkla opilou za volantem. S alkoholismem její otec David bojuje řadu let.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

S Raky je to tento týden velice slibné a je radno jim přímo závidět. Pracovní závazky už hodili za hlavu a myslí jen na pohodové chvíle s rodinou. Raci musí cítit teplo domova běh celého…

Nejčtenější články

Doporučujeme