Někomu je dlouhé tři roky žít sám s dětmi? To asi paní není tak vytížená, když má náladu a čas na seznamky. On žije se synem, ona s dcerami, třecích ploch bude ve společném bydlení dost. Myslím, že rozumná dospělá ženská se s přítelem klidně může vídat o víkendy, kdy nemají oba u sebe děti a občas v týdnu, když to vyjde. Nevím, kam a za čím se lidi ženou. Za pár let holky budou mít svou známost a pochopí to. Nebo budou studovat daleko a matka si bude moci žít po svém. Na jednu stranu neustupovat rozmachaným spratkům, co matku komandují, ale na stranu druhou nebrat dětem klidný domov nastěhováním cizího elementu. Každý potřebuje pohodu a soukromí. I ty děti. Není to šťastná volba, nebrat na ně ohledy. S panem bych se vídala, ale domů ho netahala.
Dvě pubošky dokážou nadělat paseku ... ale ono je na každé straně něco a skloubit to , dokáže silná povaha
Přesně tak!!! Nebrat ohledy na děti a zůstávat sama. Jak říkají psychologové, od dětí ať rodiče nic neočekávají, stejně přes 50% si děti s rodiči nerozumí a nestýkají se. Je to smutné ale je to tak.
Pokud jste ve vztahu spokojená a cítíte od toho muže podporu, lásku ,tak dětem neustupujte.Nebude trvat dlouho, děti odejdou a vy zůstanete sama, děti se dost často chovají jako sobci. Žijete jenom jednou a krátce.
Potvrďte prosím přezdívku, kterou jsme náhodně vygenerovali, nebo si zvolte jinou. Zajistí, že váš profil bude unikátní.
Tato přezdívka je už obsazená, zvolte prosím jinou.