Dědeček princ Charles slaví 70 s vnoučaty. Podívejte se na nové fotky!

14. 11. 2018
Když britská královská rodina zveřejní své oficiální fotky, je z toho vždy poprask. Jinak tomu není ani tentokrát, kdy na Instagramu ukázala dvě nové fotografie u příležitosti sedmdesátých narozenin prince Charlese.

George, Charlotte i Louise, 

Zatímco potomek Harryho a Meghan se má narodit až na jaře, starší William se svou manželkou Kate už mají děti tři. Na fotce ze zahrad Clarence House po dlouhé době ukázali nejmladšího Louise, který se narodil letos na jaře. V minulosti některé oficiální fotky svých dětí fotila vévodkyně Kate, která je vášnivou amatérskou fotografkou.

Pětiletého George, na rozdíl od spousty jiných fotek rozesmátého, drží na klíně dědeček Charles a tříletá Charlotte se tulí k jeho ženě Camille, vévodkyni z Cornwallu. Na další nově zveřejněné fotce je Charles se svými syny ve slavnostních uniformách.

Obě rodinné fotky se těší velkému zájmu veřejnosti. Větší oblibu ale získala ta, na které je celá rodina zachycena trochu nepřipravená a rozesmátá, než klasický uhlazený snímek. Která fotografie se víc líbí vám?

Podívejte se do naší fotogalerie na další oficiální snímky!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Profesní svět vám leží u nohou a nadřízený je s vámi plně spokojený. Na vše se soustředíte a vše stíháte splnit v termínu. Někteří kolegové vám však začínají závidět a vy byste měli být ve…