Dejdar rychle stárne, už teď vypadá na 75 let

25. 6. 2010
Dejdar rychle stárne, už teď vypadá na 75 let
Herec Martin Dejdar (45) už teď ví, jak bude vypadat zhruba za třicet let. Momentálně se honosí prošedivělými skráněmi a během pár týdnů si vyzkouší, jakou bude mít vizáž v pětasedmdesáti.

Fakt, že ženy prošedivělé vlasy mužů středního věku přitahují, Martina Dejdara nechává úplně v klidu, protože…

"Nejsou to moje šediny, každý den na nich hodinu pracuje maskér. Domů bych tak rozhodně nešel, ale někde bych možná mohl vyzkoušet, jestli to funguje tak, jak říkáte," směje se Martin Dejdar.

Žádná nemoc se ale naštěstí na vzhledu oblíbeného Ozáka nepodepsala. Vysvětlení, proč Dejdar tak rychle stárne, je velmi prozaické.

Právě natáčí další pokračování seriálu Zdivočelá země na statku Koloredov v jižních Čechách. A s přibývajícími díly jeho seriálové postavě přibývají i léta. Stárne tedy jen se svou seriálovou rolí.

"Mám už připravenou i skvělou masku, která ze mě udělá vysloveně starce. Byla velmi drahá, stála něco přes čtvrt miliónu korun, ale je naprosto perfektní. Vzhledem k ceně se ovšem dostalo jen na pár herců, takže jejich počet se v průběhu děje trochu ztenčí. Nechte se překvapit," prozrazuje Dejdar.

ČTĚTE TAKÉ:
Seznamka pro sex na jednu noc slaví desátý rozvod

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Dechberoucí sobotní den je na dosah ruky. Máte ho ve svých rukou. Pro svobodné to bude jednoduché, protože se s přáteli vydají za dobrodružstvím bez hádek. Zato zadaní na sobě musí…

Nejčtenější články

Doporučujeme