Chyby, které mohou rozbít i harmonický dlouhodobý vztah. Jak se jim vyhnout?

10. 9. 2019
Chyby, které mohou rozbít i harmonický dlouhodobý vztah. Jak se jim vyhnout?
Chybovat je lidské, to je stará známá pravda. Chyb ve vztazích se dopouštíme všichni, pokud ale budeme trochu přemýšlet, není tak složité se některých z nich vyvarovat. I když si myslíte, že po dlouhých společných letech máte svého partnera jistého, není to tak. Na vztahu se musí pracovat, i když trvá téměř věčnost. Začněte třeba tím, že se zamyslíte nad chybami, které děláte. Nejsou to tyto?

Ztrácíte zájem

Možná už jste ve vašem vztahu tak dlouho, že vám přijde samozřejmé, že pokud vašeho partnera něco trápí, přijde za vámi sám. A pokud nepřijde, není se o čem bavit. Pravdou ale je, že byste o toho, koho milujete, neměla nikdy ztrácet zájem. Zeptejte se ho, co mu je, když vidíte, že není ve své kůži, zajímejte se o to, jaký měl den, a ptejte se na jeho názory na věci, které vás zajímají. Ukažte mu, že i když jste spolu již dlouhá léta, není vám lhostejný.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Na konci pracovní doby vám není do skoku a přemýšlíte, co byste na sobě mohli zlepšit. Většina kolegů vám aktuální úspěch nepřeje, protože se ženete do výšin rychlostí blesku. Něco na tom…

Nejčtenější články

Doporučujeme