Děláte to před sexem taky? 5 věcí, o kterých mužům neříkáme

Děláte to před sexem taky? 5 věcí, o kterých mužům neříkáme

Ačkoliv realita je ve skutečnosti úplně jiná, toužíme po tom, aby si o nás muži mysleli, že jsme dokonalé. Proto vždy, když víme, že má dojít na sex, provedeme některé rituály, o nichž muži nemají ani tušení. Které to jsou? A děláte je taky?

Strojek v kabelce

Obzvlášť ženy, které jsou single, nosí ve své objemné kabelce téměř všechno. Nikdy totiž nevědí, kdy se stane zázrak a narazí na pana Božského. Každopádně až se to stane, chtějí být dokonale připravené. Kdyby náhodou došlo na sex, chce to mít dokonale hladké nožky i jiné oblasti. Holítko v kabelce nezabere moc místa a poslouží, když je to potřeba.

Co na nás muže odpuzuje? Podívejte se na video:

Pokračování 2 / 5

Sexy prádlo

Každá z nás jistě máme doma pár kousků luxusnějšího prádélka, které nám je líto brát na denní nošení. Škudlíme si ho proto v šuplíku jen pro zvláštní příležitosti a hlavně pro okamžiky, kdy víme, že se na něj dostane. Co na tom, že ve dnech, kdy se neschyluje k žádné postelové akci, si občas natáhneme seprané a zatržené kalhotky!

Pokračování 3 / 5

Bleskový úklid

Žijete sama, ale už nějakou dobu randíte se sympatickým mužem a konečně došlo k tomu, že zajde k vám na návštěvu? Ne vždy se s takovým programem počítá, a tak se může stát, že nebudete mít doma naklizeno tak, abyste se nemusela stydět. Během jeho zouvání bot a návštěvy toalety proto lítáte po bytě jak splašená, hromadu zmuchlaných šatů hodíte do skříně, špinavé nádobí do myčky a raději moc nerozsvěcíte, aby nebyla vidět vrstva prachu na nábytku.

Pokračování 4 / 5

Pozor na jídlo

Jestliže nás čeká romantický večer, děláme vše pro to, aby byl dokonalý. Velkého zásahu se tak dočká i jídelníček, ze kterého najednou zmizí fazole, čočka, brokolice a další potraviny, po kterých by nám hrozilo nafouklé břicho či dokonce plynatost. To samé platí i pro česnek, dech musí být také perfektní!

Pokračování 5 / 5

Uklidňující monolog

Ze sexu jsou zpočátku nervózní všichni, nejen ženy, ale i muži. Řada žen přiznala, že jim pomáhá si trochu promluvit do duše. Jakmile vycítí, že se blíží sex, vedou spolu v zrcadle dlouhou řeč, pomocí které si zvedají sebevědomí, aby se cítily uvolněnější a v pohodě.

Doporučujeme

Články odjinud