Tak tohle už byl vrchol erotiky! Zdroj: Profimedia.cz

Tak tohle už byl vrchol erotiky! Zdroj: Profimedia.cz

Takhle nějak si představujeme, že mohla paní reverendová vypadat. Zdroj: Profimedia.cz
Sex měl sloužit pouze k plození dětí. Hlavně, aby z něj nikdo z manželů neměl žádné potěšení! Zdroj: Profimedia.cz
Vyplísnit manžela hned po sexu, aby ho příště podobné choutky ani nenapadly, radí paní reverendová Zdroj: Profimedia.cz
"Dělejte mrtvou," říká paní reverendová. Zdroj: Profimedia.cz
30
Fotogalerie

Dělej mrtvou! Absurdní sexuální rady pro vdané ženy v 19. století!

Byl sex dříve tabu? Určitě ne, jen společnost možná byla navenek puritánštější a tvářila se, že sex neexistuje. Přesto sexuální příručka z roku 1894 a její rady vypadají i na tehdejší dobu opravdu absurdně. Napsala ji Ruth Smythers, manželka amerického pastora.

Byla mazaná, nebo to myslela vážně?

Místo toho, jak ze svého milování udělat to nejlepší v životě, je tahle příručka plná rad, jak se milování s manželem vyhnout. Její fígle a lsti staré 122 let opravdu stojí za to. Možná měla jen paní Ruth smysl pro humor a chtěla ženám říct, co přesně dělat nemají, pokud si chtějí sex užít dosytosti. Obáváme se ale, že to myslela opravdu vážně, a pana reverenda v tom případě upřímně litujeme…

Pokračování 2 / 6

Sexu je třeba se vyhnout

„Lidé jsou od přírody zvrácení a většina z nich neváhá využít každou příležitost k nechutným praktikám v nenormálních polohách. Ženu poplácávají, dokonce jsou schopni tu vlastní ohavnost strkat do úst ženám,“ píše autorka. Co radila dál?

  • Předstírejte únavu, nemoc, ospalost a bolesti hlavy, nejlépe hodinu před spaním, abyste se sexu vyhnula. Hádky, hubování a hašteření také zabírají.
  • Pokud vás manžel bude chtít políbit, měla by se žena otočit k němu hlavou tak, aby se jeho rty mohly dotknout pouze její tváře.

Pokračování 3 / 6

Když už musí sex proběhnout

Nelze se pohlavnímu styku vyhnout?

  • Pak by měla manželka zhasnout všechna světla a nechat muže tápat ve tmě. Pokud to nepomůže, měla by ležet bez pohnutí jako mrtvá. Sebemenší pohyb by mohl být interpretován jako přání zúčastnit se pohlavního styku.
  • Nahota je tabu. Žena by nikdy neměla být nahá, ani při sexu.

Pokračování 4 / 6

Orální sex je ohavnost

Pokud má muž tu drzost chtít ženu líbat kdekoli pod šaty, které jí vyhrne, měla by okamžitě vyskočit a předstírat, že se jí chce močit. Tak muže přejde jeho chtíč. Po sexu by měla žena okamžitě manželovi vysvětlit, co všechno má druhý den za úkol udělat. Podle reverendovy ženy ideální žena svolí k sexu pouze za účelem početí dítěte.

Pokračování 5 / 6

Cíl – souložit jen jednou měsíčně

Většina mužů vyžaduje sex denně. Cílem moudré manželky je umožnit partnerovi dva krátké sexuální styky týdně hned pod svatbě, v průběhu času by měla vynaložit veškeré úsilí na snížení těchto frekvencí. V pátém roce manželství by měl být sexuální styk mezi manželi jen jednou měsíčně. Po desátém výročí svatby by mělo být ukončeno plození dětí, a tím i skončení jakýchkoli sexuálních kontaktů s muži. Tak to je plán hned na dvě pětiletky!

Pokračování 6 / 6

Rady paní Ruth pro svatební noc

Reverendova žena v nich dává dokonalý návod, jak si znechutit sex od první noci strávené v manželství. Jak na to?

  • Aby se ženy tolik nebály, uklidňuje je, že sex je sice v nejlepším případě odporný a v tom horším i bolestivý, bezbožný a ponižující zážitek, ale musí se přetrpět. Nakonec je totiž vykompenzován manželovou monogamií a faktem, že se z něj rodí děti, a jinak to nejde.
  • Nevěsta by se za žádných okolností neměla při sexu hýbat a noční úbor by si měla nechat vyhrnout maximálně do pasu, nikdy výše.
  • Noční oděv by si oba manželé měli obléknout v oddělených místnostech.
  • Sex by pak měl probíhat za úplné tmy, aby muž ženu nikdy neviděl celou bez oblečení, což by ještě zvyšovalo jeho chuť na další soulož.

Doporučujeme

Články odjinud