Dělí vás velký věkový rozdíl? S tímto ve vztahu se starším mužem počítejte

16. 10. 2019
Dělí vás velký věkový rozdíl? S tímto ve vztahu se starším mužem počítejte
Ivana Gottová, Martina Formanová, Catherine Zeta-Jones, je mnoho slavných i neznámých žen, které se zamilovaly do staršího muže. Stalo se to i vám a vy teď zvažujete, zda má vztah s ním smysl? Než střemhlav propadnete lásce, zkuste se na chvíli zastavit a zamyslet. Jaké nevýhody může mít vztah se starším mužem?

Reakce okolí

Jestli je váš věkový rozdíl opravdu výrazný, musíte počítat s tím, že vaše okolí bude reagovat přinejmenším překvapeně. Vašim blízkým nepůjde do hlavy, jak si můžete rozumět, někteří lidé vás možná budou považovat za zlatokopku, jiní za divnou a kamarádkám budete muset odpovídat na zvídavé a často nepříjemné dotazy. Časem si samozřejmě všichni zvyknou a přestanou se divit, cizím lidem na ulici nicméně těžko vysvětlíte, jak se věci mají. Záleží jen na vás, jak se vypořádáte s návalem pozornosti, která většinou asi nebude moc příjemná.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Nepříjemné profesní pomalu končí. Sice to není pravé ořechové, ale trošku se zvedáte ze dna. Motivujte se financemi, protože bez nich byste si nemohli nic koupit. Peníze na vás vždycky…

Nejčtenější články

Doporučujeme