Dělí vás velký věkový rozdíl? S tímto ve vztahu se starším mužem počítejte

16. 10. 2019
Dělí vás velký věkový rozdíl? S tímto ve vztahu se starším mužem počítejte
Ivana Gottová, Martina Formanová, Catherine Zeta-Jones, je mnoho slavných i neznámých žen, které se zamilovaly do staršího muže. Stalo se to i vám a vy teď zvažujete, zda má vztah s ním smysl? Než střemhlav propadnete lásce, zkuste se na chvíli zastavit a zamyslet. Jaké nevýhody může mít vztah se starším mužem?

Reakce okolí

Jestli je váš věkový rozdíl opravdu výrazný, musíte počítat s tím, že vaše okolí bude reagovat přinejmenším překvapeně. Vašim blízkým nepůjde do hlavy, jak si můžete rozumět, někteří lidé vás možná budou považovat za zlatokopku, jiní za divnou a kamarádkám budete muset odpovídat na zvídavé a často nepříjemné dotazy. Časem si samozřejmě všichni zvyknou a přestanou se divit, cizím lidem na ulici nicméně těžko vysvětlíte, jak se věci mají. Záleží jen na vás, jak se vypořádáte s návalem pozornosti, která většinou asi nebude moc příjemná.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

S blížícím se koncem týdne jste stále výkonnější a přicházíte s báječnými myšlenkami. Nadřízenému se vše líbí, nicméně netlačte na pilu. Pak půjdou věci mnohem lépe. Také v trvalém svazku…

Nejčtenější články

Doporučujeme