Den, kdy jste nebyli nakupovat, považujte za ztracený!

28. 5. 2004
13. června proběhne premiéra nové hry Národního divadla Hypermarket. Všichni, kteří milují nakupování si určitě zamilují i toto představení.

Česká značka pietro filipi nadále rozšiřuje síť svých prodejen a láká stále více zákazníků k nákupům ve svých prodejnách nejenom v Čechách. V rámci svých reklamních aktivit nadále podporuje stejně kvalitní české umění jako své modely. Tentokrát značka podpořila hru Národního divadla od Viliama Klimáčka Hypermarket, která nese podtitul Den, kdy jste nebyli nakupovat, považujte za ztracený!

Pietro filipi se stalo jedním z hlavních partnerů této hry. Všichni, kteří milují nakupování si určitě zamilují i toto představení, ve kterém se jako milovníci nákupů představí mimo jiné David Matásek a Petra Špalková, vždy v modelech od pietro filipi. Návod, jak nepovažovat svůj den za ztracený, můžete získat při premiéře této hry dne 13. a 14. června 2004 v Boudě na piazzetě u Národního divadla.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Než abyste se s někým hádali v podstatě kvůli maličkosti, tak raději ustoupíte. Navenek to vypadá hezky, ale ve skutečnosti se tím budete právem pořádně užírat. Zřejmě nemáte tušení, že na…

Nejčtenější články