Den pro mou rodinu

26. 4. 2006
Den pro mou rodinu
Dovolte mi osobně Vás pozvat na promoakci "Den pro mou rodinu". Místo konání: Hoffmanův dvůr (Spojení z metra B Českomoravská, autobusem 259 - zast. "Vinořský hřbitov") Datum konání: 7.5.2006.

Cílová skupina: Mladé rodiny s dětmi z celé ČR

O účast projevil zájem primátor pan MUDr. Pavel Bém, policejní president plukovník Husák, tisková mluvčí ministerstva zdravotnictví paní Jana Kocová, předsedkyně vlády pro rovné příležitosti-paní Anna Čurdová, pozváni jsou všichni ministři s rodinami, řada mediálně známých osobností - např. pan Karel Gott s rodinou, pan Zdeněk Troška, Míša Kuklová, Petr Vondráček,...

Hlavním cílem promoakce je podpora stávajících projektů orientovaných na mladé rodiny s dětmi z celé ČR a prohloubení nových sociálních, kulturních a vzdělávacích projektů, týkajících se této skupiny obyvatel.

Dále pak kvalitní informovanost rodičů o stávajícím trhu léků, zdravé výživě, kosmetice, knihách, hračkách, pomůckách, oblečení, obuvi, zařízení domácností, možností rekreací, vzdělávání, koníčků, nových technologií, prevence onemocnění a podobně.

Podpoření myšlenky člověk-člověku, lidé s lidmi, propojení příjemné atmosféry s besedami a přímými vstupy mediálně známých osobností, příjemný prožitek pro ucelenou rodinu, náhradní rodinu, pečovatelskou rodinu i rodinu, kde se vyskytuje u dítěte či rodiče nějaký handicap.

Průběh: Začátek 11.00 hodin

  1. Předání balíčků všem účastníkům u vchodu a vyplnění slosovacích lístků
  2. Pozvání k produkcím:

a) kolotoče, skákadla, dětské motorky b) masáže, přehlídky a ukázky z oboru kosmetiky, zdravé výživy, oblékání. c) magie a kouzla d) občerstvení pro děti i dospělé spojené s celodenním promítáním filmů pro děti e) HAMRŠOU, UKÁZKY BOJOVÉHO UMĚNÍ,DĚTSKÁ OPERA,... f) možnost celodenní návštěvy besed, předvánění výrobků, přednášek (vše dle hodinového rozpisu) g) možnost návštěvy zadního traktu, kde budou vystaveny zajímavosti a kde si děti společně s rodiči mohou užít odpočinkové odpoledne, spojené s ukázkami produkcí, dovedností a výrobou a kde si mohou i zasoutěžit h) slosování ATRAKTIVNÍ VÝHRY !!!

  1. letecký zájezd do Řecka pro celou rodinu
  2. zlaté šperky
  3. sada značkového oblečení pro dítě

Závěr v 18 .00 hodin

Jana Tomanová Studijní centrum BASIC, o.p.s. www.hoffmanuv-dvur.cz www.skatulata-batolata.cz

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

S partnerem se nemůžete na mnoha věcech shodnout a doopravdy vám lezou krkem. Nechcete se pouštět do rozebírání milostných problémů, když máte na starosti důležitější povinnosti.…