Den zamilovaných se blíží: Čím ho můžete potěšit?

7. 2. 2018
Někdo den svatého Valentýna miluje, někdo ho považuje za uměle vytvořený svátek. Ať už spadáte do té či oné skupiny, určitě budete souhlasit, že lásku je třeba občas oslavovat, a je jen na vás, jestli to uděláte 14. února, 1. května, nebo kdykoliv jindy. Čím tedy můžete potěšit vašeho milého?

Jestliže s ním chcete radost z překvapení sdílet, nechte ho, ať vás vezme na romantickou večeři. Poté ho překvapte vy, a to například romantickou koupelí ve vířivce se šampaňským. Romantikou hýřící nápad je také třeba let horkovzdušným balónem, pokud ale vyrazíte na Valentýna, doporučujeme vzít s sebou termosku s horkým čajem nebo něco ostřejšího na zahřátí.

Chcete zacílit na jeho chutě? Pak jistě neuděláte chybu, když vyberete láhev dobrého rumu či whisky, případně vína. Jestli je váš partner skutečný gurmán, zkuste mu pořídit opravdu dobré doutníky. Pokud spíš dává přednost domácí pohodě u šálku čaje, i tady pro vás máme tip na luxusní čaje Ccha Tea. Nezmýlíte se ani s luxusní bonboniérou plnou sladkých belgických pralinek.

Co mu pořídit na Valentýna? Inspiraci najdete v naší galerii:

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Rád vypadá dobře a miluje luxusní oblečení? V tom případě mu nechte ušít košili na míru. A co víc, například krejčovství Galard nabízí možnost, kdy látku na košili sama navrhnete, a tak váš partner bude nosit originální kousek, který nikdo jiný mít nebude. Návštěva zakázkového krejčovství je navíc zážitek sám o sobě, váš partner bude hýčkán perfektní péčí, skvělou hudbou i skleničkou whisky.

A co by to byla košile na míru bez perfektních doplňků? V poslední době slaví úspěch zejména ty dřevěné, zkusit můžete značku BeWooden. Vyberte mu dokonalého dřevěného motýlka, manžetové knoflíčky i klobouk s dřevěnou aplikací. Jistě nepohrdne ani koženým páskem na míru s monogramem!

Jak se na Valentýna odvázat? Podívejte se na video:

Pokud je váš partner spíše technického ražení, nezoufejte, i tady se dají najít skvělé dárky. Vášnivého čtenáře můžete potěšit čtečkou knih, hudebního fanouška gramofonem na klasické vinylové desky, vinaře speciální ledničkou na víno a milovníka aut adrenalinovou jízdou ve vozech, jako jsou Ferrari nebo Lamborghini.

Jestli se vám nechce do dárku pro svého milovaného investovat příliš vysoká částka, zaměřte se na drobnější radosti. Co takhle pěkné hodiny Komono nebo náramek, který bude mít blahodárný vliv na jeho zdraví? Například pánský náramek Shiva umožňuje využít aromaterapii v pohybu, jelikož je v sadě s vůní dle vlastního výběru. Stačí pak jen kápnout na korálek Rudraksha a náramek pak funguje jako difuzér na ruce.

Věřte nebo ne, radost se dá udělat i ponožkami. Speciální edice nabízí firma Happy Socks, kde najdete balíček valentýnských ponožek, které jistě váš partner neodmítne nosit. Jaký dárek zvolíte vy?

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Konečně jste se dostali do formy a jen tak něco vás nerozhází. Milé Rybičky, jste sice citlivé povahy, ale nenecháte se tak snadno zlomit. Protivný nadřízený vás vůbec nezajímá a jeho…