Denim je hit i v létě: Zaměřte se na džínové šaty, které zakryjí nedostatky!

10. 7. 2019
Džínovina je nesmrtelná, a to jak co se týče kalhot, šortek, bundiček nebo sukní, tak i šatů. Pořiďte si na léto do svého šatníku alespoň jedny! V naší galerii můžete vybírat z třiceti kousků.

Letos jsou na ulicích nejvíce k vidění puntíkaté a květované propínací šaty v délce do půlky lýtek. Chcete-li ale změnu, pořiďte si šaty džínové, které jen tak z módy nevyjdou. Nejvíc jsou v kurzu košilové kousky, oblíbené jsou také šatičky na širší ramínka, i ty propínací, ať už na zip, nebo s knoflíky. Džínové šaty však naleznete v nejrůznějších střizích, z nichž mnohé dokážou zakrýt větší bříško i zadeček. Co se týče barev, nosí se všechny – bílá, všechny odstíny modré i černá.

Navíc se nemusíte obávat, že by vám v silné džínovině bylo příliš vedro. Většina šatů je totiž šitá z lehčího materiálu, který jako denim pouze vypadá. A pokud se přece jen ochladí? Pak stačí k šatům místo žabek, pantoflí nebo sandálů obout tenisky, balerínky nebo kotníčkové zavazovací boty, přes ramena přehodit křiváka a můžete vyrazit!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Na svatého Václava, kamna připrav do rána. Snad se tato předtucha nevyplní, protože vy po sychravém počasí netoužíte. Myslíte jen na výlety, cestování nejen po tuzemsku a ocenili byste i…