Denim je hit i v létě: Zaměřte se na džínové šaty, které zakryjí nedostatky!

10. 7. 2019
Džínovina je nesmrtelná, a to jak co se týče kalhot, šortek, bundiček nebo sukní, tak i šatů. Pořiďte si na léto do svého šatníku alespoň jedny! V naší galerii můžete vybírat z třiceti kousků.

Letos jsou na ulicích nejvíce k vidění puntíkaté a květované propínací šaty v délce do půlky lýtek. Chcete-li ale změnu, pořiďte si šaty džínové, které jen tak z módy nevyjdou. Nejvíc jsou v kurzu košilové kousky, oblíbené jsou také šatičky na širší ramínka, i ty propínací, ať už na zip, nebo s knoflíky. Džínové šaty však naleznete v nejrůznějších střizích, z nichž mnohé dokážou zakrýt větší bříško i zadeček. Co se týče barev, nosí se všechny – bílá, všechny odstíny modré i černá.

Navíc se nemusíte obávat, že by vám v silné džínovině bylo příliš vedro. Většina šatů je totiž šitá z lehčího materiálu, který jako denim pouze vypadá. A pokud se přece jen ochladí? Pak stačí k šatům místo žabek, pantoflí nebo sandálů obout tenisky, balerínky nebo kotníčkové zavazovací boty, přes ramena přehodit křiváka a můžete vyrazit!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Finále pracovního týdne bude nešťastné, ale naštěstí se nevzdáváte. Hodně vás mrzí prohra, ale musíte ji prostě přijmout a zocelit se. Pakliže na sobě budete i nadále tvrdě pracovat,…

Nejčtenější články

Doporučujeme