Denisa Domanská se začala přípravovat na Miss World! Jaké má podle vás šance?

2. 8. 2011
Denisa Domanská se začala přípravovat na Miss World! Jaké má podle vás šance?
Česká Miss World 2011 Denisa Domanská (19) minulý týden na chvíli opustila letní radovánky a vrhla se do práce. V listopadu ji totiž čeká odlet do Londýna na prestižní soutěž krásy Miss World.

A pro tu potřebuje oficiální snímky ve večerních šatech.

Fotografování se konalo v Ekotechnickém muzeu, kde Denisa mezi historickými stroji v pražském podzemí zářila jako klenot. Oblékla si svůdné šaty z dílny libanonského návrháře Elieho Saaba.

"Jsou popelavě šedé, saténové a drží na jednom rameni," prozradila modelka jejich vzhled.

K nim si potom obula semišové boty na klínku s otevřenou špičkou. Fotografie ve večerních šatech musely podle pravidel dodat všechny finalistky letošního ročníku Miss World.

"Všechny zážitky spojené s mou účastí na této soutěži jsou nesmírně vzrušující. I focení v Ekotechnickém muzeu, kde jsem byla úplně poprvé. Na samotné finále se moc těším, určitě se bude jednat o velkolepou show, i když přípravy budou určitě náročné. Věřím ale, že mi zbude i trocha času na prohlídku Londýna," těší se Domanská.


POJĎTE NAKUPOVAT DO BUTIKU NA DÁMA.CZ!

ČTĚTE TAKÉ: Kate Upton se podařilo vypudit vyzáblé modelky!!

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Náročné pracovní úkoly jsou pro vás snadné a máte je rychle hotové. Někteří spolupracovníci však tápají a potřebovali by vaši pomoc, jenomže se vás bojí zeptat. Nadřazené chování se jim…

Nejčtenější články

Doporučujeme