Děti krásných topmodelek: Čí potomci podědili krásu a dali se na modeling?

23. 9. 2021
Éra slavných topmodelek devadesátých let je sice už dávno pryč, tyto slavné krásky se ale dodnes čas od času na molech objeví. A co víc, pomalu je začínají následovat jejich neméně krásné dcery i synové! Které známé modelky mají své následovníky?

Kaia Gerber

Krásná Kaia Gerber svoji matku Cindy Crawford rozhodně nezapře, podoba je opravdu velká. Stejně tak talent pro povolání modelky. Jakmile jí bylo šestnáct let, vzala Kaia útokem přehlídková mola a stala se jednou z nejvyhledávanějších modelek současnosti. Okamžitě strčila do kapsy i osvědčené stálice módních přehlídek, jako jsou například Gigi Hadid nebo Kendall Jenner, a dokonce se už objevila i na titulce prestižního módního časopisu Vogue. Zdědit po své matce titul supermodelka se ale zatím zdráhá. „Slovo supermodelka bychom neměli používat tak často, myslím si, že si toto označení musíte opravdu zasloužit,“ říká moudře osmnáctiletá Kaia.

Jak se změnily modelky za 25 let? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Poslední zářijový den prožijete příjemně a tajně doufáte, že se ani v říjnu nic nezmění. Neklesejte namysli, protože se v následujícím měsíci blýsknete v mnoha oblastech a nezůstanete…